2012 Uzun Etek Giyme Kombinleri ve Önerileri

Sponsorlu Bağlantılar

İlkbahar Yaz Modası Uzun Etek Nasıl Giyilir?

2012 yılının ilkbahar-yaz döneminde moda uzun etekler.Uzun etek modasında özellikle desenli, dantel, tek renkli ve uzun modeller daha çok dikkat çekiyor.Sizlere bu yazımızda uzun etekleri nasıl giyeceğinizi, hangi ayakkabı ile giyeceğiniz ve üstünüze neler giyerseniz uyumu yakalayacağınızı anlatacağız.Kısacası uzun etek kombinler ve giyim önerilerini bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Yere kadar uzanan uzun eteklerinizi; topuklu ayakkabılar ve eteğinizle uyumlu renklerde bluzlarla tamamlayarak boyunuzu, olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Uzun Elbise Kombinleri ve Uyumu

etek, moda, elbise, kıyafet

Uzun etek ve bluzun birleşme noktasında kalın kemer kullanarak bel ve göbek bölgesindeki fazlalıkları giyebilir hem de genel görüntünüzde bütünlük yakalayabilirsiniz.

Gece gezmelerine çıkarken şifon ya da dantel kumaştan uzun eteklerinizi; yüksek topuklu ayakkabı ve etekle aynı türde bluz ya da gömleklerle tamamlayın.

etek, elbise, kıyafet, moda

Pudra pembesi ve sütlü kahveyi, kırmızı ve siyahı, sarı ve yeşil tonlarını; uzun etek kombinlerinde özgürce kullanabilirsiniz.

Vücudunuzun hangi bölümünü uzun göstermek istiyorsanız; eteğinizin belini o bölgeye göre ayarlayın. Bacaklarınızın daha uzun görünmesini istiyorsanız; eteğinizi yüksek belli modelde tercih edin.

etek, elbise, kıyafet, moda

İşte Diğer Uzun Etek Kombinler

etek, elbise, kıyafet, moda

etek, elbise, kıyafet, moda

etek, elbise, kıyafet, moda

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir