2013-2014 Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Burs Başvuru Tarihleri ve Burs Ücretleri

Sponsorlu Bağlantılar

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Burslarına Başvurun

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) gibi kurumların üniversite öğrencilerine verdiği burslar üniversite öğrencilerinin en önemli eğitim kaynağıdır. Özellikle okumakta maddi sıkıntı çeken üniversite öğrencileri için Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) gibi dernek ve kuruluşlar karşılıksız burslar sağlıyorlar.

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) gibi kuruluşların 150 TL ile 1000 TL arasında değişen bu burslarından almak isteyen üniversite öğrencileri öncelikle bu kurumlara başvurmak zorundalar.Şimdi sizlere Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile 2013-2014 eğitim öğretim yılında burs almak isteyenlerin neler yapması gerektiğini, nasıl başvuracağını, başvuru tarihlerinin ne zaman olduğunu ve burs ücretlerinin ne kadar olduğunu açıklayacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

burs kredi

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ve Burs Ücretleri

2013 yazında TOG Gençlik Bursları ve Samsung Kore Gazileri Eğitim Bursları verilecek. TOG Gençlik Bursları’na ara sınıflarda okuyanlardan sadece Toplum Gönüllüsü üyesi gençler başvurabiliyor. Üniversiteye yeni kayıt olanlar için ise böyle bir şart aranmıyor. Ancak, yeni sınıflar için kontenjan sınırı bulunuyor.

Kore gazisi torunu olan, Türkiye ve K.K.T.C üniversitelerinde okuyan lisans, önlisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri Samsung Kore Gazileri Eğitim Bursları’na başvurabiliyor. Ara sınıf başvuruları 1–30 Ağustos, üniversiteye yeni kayıt yapanların başvuruları 15 Ağustos–10 Eylül tarihleri arasında kabul edilecek. Burs miktarları 175 ile 350 TL arasında değişiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir