2013 İstanbul Sanayi Odası Vakfı (İSOV) Burs Başvuru Tarihleri ve Burs Ücretleri

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Sanayi Odası Vakfı (İSOV) Burslarına Başvurun

İstanbul Sanayi Odası Vakfı (İSOV) gibi kurumların üniversite öğrencilerine verdiği burslar üniversite öğrencilerinin en önemli eğitim kaynağıdır. Özellikle okumakta maddi sıkıntı çeken üniversite öğrencileri için İstanbul Sanayi Odası Vakfı (İSOV) gibi dernek ve kuruluşlar karşılıksız burslar sağlıyorlar.

İstanbul Sanayi Odası Vakfı (İSOV) gibi kuruluşların 150 TL ile 1000 TL arasında değişen bu burslarından almak isteyen üniversite öğrencileri öncelikle bu kurumlara başvurmak zorundalar.Şimdi sizlere İstanbul Sanayi Odası Vakfı (İSOV) ile 2013-2014 eğitim öğretim yılında burs almak isteyenlerin neler yapması gerektiğini, nasıl başvuracağını, başvuru tarihlerinin ne zaman olduğunu ve burs ücretlerinin ne kadar olduğunu açıklayacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca bakınız: Üniversite Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar ve Burs Ücretleri

burs kredi

İstanbul Sanayi Odası Vakfı (İSOV) ve Burs Ücretleri

İSOV tarafından her yıl tespit edilen kontenjan, tutar ve sürelerde lisans, yüksek lisans, meslek yüksekokulu öğrencilerine burs veriliyor.

Başka bir resmi veya özel kuruluştan burs almayan, maddi imkanları sınırlı ve başarılı öğrencilere verilen burslara başvurular her yıl 1-30 Eylül tarihleri arasında internet sitesi üzerinden online olarak alınıyor. Öğrencilere ekim-haziran ayları arasında 9 ay süreyle destek sağlanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir