2013 Türk Eğitim Vakfı (TEV) Burs Başvuru Tarihleri ve Burs Ücretleri

Sponsorlu Bağlantılar

Türk Eğitim Vakfı (TEV) Burslarına Başvurun

Türk Eğitim Vakfı (TEV) gibi kurumların üniversite öğrencilerine verdiği burslar üniversite öğrencilerinin en önemli eğitim kaynağıdır. Özellikle okumakta maddi sıkıntı çeken üniversite öğrencileri için Türk Eğitim Vakfı (TEV) gibi dernek ve kuruluşlar karşılıksız burslar sağlıyorlar.

Türk Eğitim Vakfı (TEV) gibi kuruluşların 150 TL ile 1000 TL arasında değişen bu burslarından almak isteyen üniversite öğrencileri öncelikle bu kurumlara başvurmak zorundalar.Şimdi sizlere Türk Eğitim Vakfı (TEV) ile 2013-2014 eğitim öğretim yılında burs almak isteyenlerin neler yapması gerektiğini, nasıl başvuracağını, başvuru tarihlerinin ne zaman olduğunu ve burs ücretlerinin ne kadar olduğunu açıklayacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca bakınız: Üniversite Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar ve Burs Ücretleri

burs kredi

Türk Eğitim Vakfı (TEV) ve Burs Ücretleri

2013-2014 akademik yılında 7 bin 600 lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencisine burs verecek. TEV, üniversite öğrencilerine aylık 400, yüksek lisansa 700, doktora öğrencilerine 1000, liderlik vasfı taşıyan öğrencilere verilen üstün başarı bursiyerlerine ise aylık 1000 TL burs verecek.

Üstün Başarı Bursları ve Yurt Bursları için 20 Ağustos-20 Eylül, yüksek öğrenim bursları için de 20 Eylül-20 Ekim tarihleri arasında TEV’in ‘www.tev.org.tr’ internet adresinden başvuru yapılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir