Hadise’nin Sevgilisi Kim? (2013)

Sponsorlu Bağlantılar

Sizden gelen soru:

[box type=”shadow” ] Hadise ve sevgilisi kim? [/box]

Cevap:

Ünlü şarkıcı Hadise en sonunda sevgilisi ile yakalandı.Bir gece kulübü çıkışında kendisini ele veren Hadise, erkek arkadaşı ile birlikte paparazilere yakalandı.

Gazetecilerin kendisini dışarıda beklediğini öğrenen şarkıcı, uzun süre dışarı çıkmamakta direndi. Yanındaki erkek arkadaşıyla görüntü vermek istemeyen şarkıcı, sadece kendisinin fotoğrafının çekilmesini istedi. Ancak gördüğünüz gibi başarılı olamadı.

Hadise’nin yanındaki erkek arkadaşının Acun Ilıcalı’nın sağ kollarından olan Eko lakaplı Ekrem olduğu ortaya çıktı.

Hadise'nin sevgilisi Ekrem

Hadise, geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinden çıkarken objektiflere yanında bir beyefendi ile takıldı. Erkek arkadaşının Acun Ilıcalı’nın yakın çalışma arkadaşlarından Ekrem isimli bir beyefendi olduğu ortaya çıktı.Burcu Esmersoy’dan sonra Hadise de Acun’un ekibinden biriyle beraber. Sizce bu isimlerin aralarını yapan Acun mudur?

Anlaşılan Acun’un ekibi, kendisinden para kazanmanın dışında çevresinden ve kadın arkadaşlarından da faydalanıyor ve kendi çevrelerini oluşturuyorlar. Eski menajerlerden Ekrem’in Hadise ile sinema çıkışı görüntülenmesinde aslında bir sorun yok. Ancak Hadise “Beni tek çekin, beyefendiyi çekmeyin” demesi olayı cazip hale getirmiş ve gazetecilerin üzerine gitmesine neden olmuş. Bu saatten sonra ne derse desin kimse yutmaz, aralarında bal gibi bir flört söz konusu demek ki!

Kaynak: İnternet araştırması

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir