Tivibu İle Şampiyonlar Ligi Maçları Nasıl İzlenir?

Sponsorlu Bağlantılar

Şampiyonlar Ligi Maçlarını Tivibu’dan İzleme

Tivibu ve TRT’nin ortaklaşa satın aldığı UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları bundan böyle Tivibu ve TRT üzerinden yayımlanacak. Her Salı ve Perşembe günü TRT bir adet Şampiyonlar Ligi maçını ve bir adet UEFA Avrupa Ligi maçını şifresiz olarak yayımlayacak. Diğer bütün maçlar ise Tivibu üzerinden yayımlanacak.

Bu sene şampiyonlar liginde mücadele edecek olan Galatasaray ve ön elemeyi geçmesi durumunda Fenerbahçe’nin şampiyonlar ligi maçlarından Salı günü olanları TRT ve Çarşamba günü olanları ise Tivibu yayımlayacak. Yani Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarı bir hafta TRT üzerinden şifresiz olarak maçı izleyebilecekken diğer hafta Tivibu üzerinden şifreli izlemek zorunda kalacak. Yani Çarşamba maçları için Tivibu satın almaları gerekecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Tivibu’yu internetten şifresiz olarak kaçak yayın yapanlar yine de olacaktır ancak, hem görüntü kalitesi hemde sürekli yayın kesintileri nedeniyle Tivibu satın almak daha akıllıca olacaktır. Peki Tivibu’dan şampiyonlar ligini izlemek için hangi paketi satın almak gerekir?

uefa-sampiyonlar-ve-avrupa-ligi-maclari-tivibuda-3176

Şampiyonlar Ligi Maçları Süper Paket HD’de!

Tivibu’nın Süper Paket HD paketini satın alanlar Şampiyonlar Ligi maçlarını izleyebilecekler. Tivibu tarafından yapılan kampanya ile avantajlı fiyatlar sunuluyor.

9 Haziran 2015- 1 Ağustos 2015 tarihleri arasında geçerli olan kampanyanın detayları şöyle;

Süper Paket HD satın alıp 24 ay taahhüt verenlere bu paket ilk 2 ay 24 TL, sonraki aylarda ise 44 TL olacak. Ayrıca 3TL aylık cihaz kullanım bedeli ile 60 TL değerindeki kurulum bedeli bu kampanya fiyatına dahildir. Yine ilk 2 ay spor paketini de ücretsiz olarak izleyebiliyorsunuz.

Aktivasyon Ücreti, IPTV Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeniyle ABONE’ye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında Aktivasyon bedeli 30 TL olarak ilk faturaya yansıtılacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir