Hakkımızda

RenkliNOT

RenkliNOT.com, hızla gelişen internet ortamında bilgiyi elde etmenin ve takip etmenin çok zor olduğu bir dönemde sizlere; haber, teknoloji, kültür/sanat ve yaşam alanında her türlü bilgiyi bulabileceğiniz bir portal sunmaktadır.

Vizyonumuz

Çağın bilgi çağı olması itibari ile, size günlük hayatınızda faydalı olabilecek ve yaşamınızı kolaylaştırabilecek bilgileri sunmayı amaçlayarak aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayabilecek içerik sunmaya çalışıyoruz. İnternet ortamında en doğru bilgiyi vermek vizyonumuzun bir parçasıdır.

Misyonumuz

Misyonumuz, siz değerli kullanıcılarımıza en doğru bilgileri sunarak doğru ve tarafsız bilgiyi içeren bir referans noktası haline gelip hayatı kolaylaştırmaktır.

RenkliNOT’da Reklam Vermek

RenkliNOT’da reklamlarınızı yayınlayarak ürünlerinizin tanıtımını istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

RenkliNOT görsel reklam alanları ve fiyatları konusunda bilgi almak için: buradan iletişime geçiniz…

Tanıtım yazıları bir ürününüzü ya da sitenizi tanıtmak için yazılan bir haberden oluşur. Bu tanıtım yazısı normal haber olarak RenkliNOT’ta görülür ve RSS/Facebook/Twitter gibi takipçilerimize de ulaşır. RenkliNOT’da da tanıtım yazıları çeşitleri ve fiyatları şu şekildedir:

Paket 1: Tanıtım yazınız haber olarak sitemize eklenir ve RenkliNOT anasayfada manşet haber olarak yerini alır ve 2 gün boyunca manşette kalır. Ayrıca diğer bütün tekil sayfalarda gözükecek şekilde (yan menüde) 300*100px banner olarak 2 gün boyunca yer alır.Bu paketin fiyatı 200 TL‘dir.

Paket 2: Tanıtım yazınız haber olarak sitemize eklenir ve Anasayfa’da manşet haber olarak yerini alır ve 4 gün boyunca manşette kalır.Ayrıca diğer bütün tekil sayfalarda gözükecek şekilde (yan menüde) 300*100px banner olarak 5 gün boyunca yer alır.Bu paketin fiyatı 250 TL‘dir.

Not: Tanıtım yazınız Renklinot.com yayın hayatına devam ettiği sürece silinmeden yayımlanacaktır.

 

Tanıtım yazısı almak için: buradan iletişime geçiniz…

 

RenkliNOT.com Ekibi

gokmen.gonultas@hotmail.com