Evde Kolay Bir İcat Yapın

Eğer kendinizi geleceğin mucitleri arasında görmek istiyorsanız öncelikle yaratıcı olmanız gerekir.Eğer yeterince yaratıcı olmadığınızı düşünüyorsanız düşünce sınırlarınızı biraz zorlayarak ilginç fikirler ortaya atabilirsiniz.Bu ilginç fikirler sonucunda da yeni düşüncelere yelken açabilirsiniz.Böylece düşüncelerinizi hayta geçirerek yepyeni buluşlara imza atabilirsiniz.Basit diye düşünebleceğiniz icatlar belkide insanlık için mükemmel bir icadın kaynağı olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu icatları yapabilmeniz için size ilham kaynağı olabilecek bir icat.İşte size evde meşrubat içerken kullanabileceğiniz bir buluş.Bu buluş ile içeceklerinizi güvenle servis edebilir ve yeni fikirleriniz için alt yapı olarak görebilirsiniz.Eğer ödeviniz evde yapılabilecek bir icat ise bu buluş tam size göre de olabilir….

Meşrubat Dökme Aleti

içecek, icat, buluş, teknoloji

İçecek İcadı

Bir masa da kahvaltı yaparken en zor şey bardaklara ikide bir kola ,meyva su ve benzeri meşrubatları doldurmaktır her halde .Özelliklede bu meşrubatlar 3 , 4 litrelik büyük boyutlarda ise çocukların veya bayanlar için baya bir zor olur sanırım. Bu geliştirelen icat ile ,tasarımı basit gerçekten yanlız düşünmek gerekiyor .

İki parmağın kullanımıyla, döken mekanizma yardımıyla , bir  galon sürahisi ya da 3,4 litrelik şişeleri rahat bir şekilde sağa sola dökmeden bardaklara doldurmak mümkün …

içecek, icat, buluş, teknoloji, tasarım

Meşrubat Tutma Aleti