Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi Bölümü Taban Puanları 2015-2016 (2 Yıllık)

Sponsorlu Bağlantılar

İki Yıllık Ön Lisans Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi Bölümü

2 yıllık önlisans Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi bölümü tercih edecek olan üniversite adayları için bölümün tavan ve taban puanlarını detaylı bir şekilde sizlere sunuyoruz. İki yıllık Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi bölümüne girmek için alınması gereken en düşük ve en yüksek puanlara göre tercihinizi yapacaksınız.

2016 yılında tercih yapacak adaylar için 2015 yılı ÖSYM yerleştirme sonuçları göz önünde bulundurularak hazırlanan iki yıllık Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi Bölümü puanları aşağıdaki tabloda verilmiştir. Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi bölümü tercih edecek üniversite adayları taban puanları, tavan puanları, başarı sırası, kontenjanlar ve puan türlerine göre tercih yapacaklar.

Sponsorlu Bağlantılar

2015-2016 İki (2) Yıllık Bütün Bölümlerin Taban Puanları
2015-2016 Dört (4) Yıllık Bütün Bölümlerin Taban Puanları

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi bölümünü tercih edecek olan adayların, 2016 YGS ve LYS sınavlarından aldıkları puan türlerine göre ve başarı sıralamasına göre tercih yapmaları gerekiyor. Sadece taban puanlara bakara tercih yapmaları yanlış olur.

üniversite öğrencileri

İki yıllık Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi bölümü yorumlarını da bu sayfadan yaparak yardım alabilirsiniz. Yorumlarınız ile Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi iş olanakları, meslek tanımı, mezunlar ne iş yapar, çalışma alanları nelerdir gibi sorularınıza da yanıtlar bulabilirsiniz.

2016 Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi Puanları

Üniversite Meslek  Yüksekokulu Bölüm Puan
Türü
Kont. Yerl. En Küçük
Puan
En Büyük
Puan
Balikesir Üniversitesi Edremit Meslek Yüksekokulu Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi YGS-6 26 20 176,40436 250,03519

Tabloda yer alan kısaltmalar;

KON.: Kontenjan
YER.
: Yerleştirme
İÖ
: İkinci Öğretim
YGS: Yükseköğretime Geçiş Sınavı
LYS: Lisans Yerleştirme Sınavı

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir