Uyumayan Çocukları En Hızlı Uyutan Kitap “Uyumak İsteyen Tavşan” Oldu!

Sponsorlu Bağlantılar

Çocukları Uyutmanın En Etkili Yolu

Ebeveynlerin en büyük problemlerinden birisi de çocuklarını uyutmaktır. Çocuklarını uyutmak için birçok anne ve baba saatlerini harcayabiliyor. Çocukları kolay bir şekilde uyutmak için bir çok farklı yola başvuran ebeveynler için müjdeli bir haberimiz var. Yeni çıkan bir kitap çocukları anında uyutmayı başarıyor.

Saatlerce uyumayan çocukları bile çok kısa sürede uyutmayı başaran bu kitap İsveçli davranış bilimcisi Carl-Johan Forssen Ehrlin tarafından yazıldı. 26 sayfadan oluşan ve “Uyumak İsteyen Tavşan” isimli bu kitap çocukların öyküye odaklanmasını sağlıyor. Hem kısa hemde eğlenceli bir kitap olan “Uyumak İsteyen Tavşan” kitabı çocukları 5-10 dakikada uyutmayı başarıyor. Kitap şuanda Amazon’da en çok satanlar listesinde yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılarrr

Uyumak İsteyen Tavşan

Uyumak İsteyen Tavşan

Uyumak İsteyen Tavşan isimli kitabuın başarılı olmasındaki en önemli etken direk çocuğu uyutmaya odaklanmış olması. Hızlı ve gerçekçi bir çözüm sunan kitap, satın alan ebeveynler tarafından mükemmel olarak yorumlanıyor.

Kitapta psikolojik teknikler kullanılıyor ve çocukları öyküye odaklayarak kendilerini öykünün bir parçası gibi hissetmeleri sağlanarak hemen uyuması sağlanıyor. Ayrıca ebeveynlerin kitabı okurken sıklıkla esnemeleri ve yavaş yavaş okumaları da tavsiye ediliyor.

Kitapta yer alan karakterlerin isimleri de güzel düşünülmüş. Uncle Yawn (Esneme Amca), Heavy-Eyed Owl (Mahmur Baykuş) gibi karakter isimleri yer alıyor.

Kitap Amazon’da yüzlerce ebeveynden harika yorumlar almış durumda. Bir çocuk annesi şöyle yazmış: “Nutkum tutuldu. 2-3 saat harcadığım uyutma faslı 12 dakikaya indi!” Bir başkası da şöyle diyor: “3 dakika içinde çocuğum esnemeye başladı, 10. dakikada uyumuştu!”

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir