Kuru Kafa ve Kemikler Tarikatı

Sponsorlu Bağlantılar

Kuru Kafa ve Kemikler Tarikatı – Gizli Örgütler

Dünya üzerindeki gizli örgütler tarih boyu varlığını korumuştur.Zamanla ortaya çıkmış bir olay değildir ve geçmişi çok eskiye dayanan bu örgüt ve tarikatlar hakkında akıl almaz ve inanılmaz söylentiler ortalıkta dolaşıyor.Özellikle dünyayı bu örgütlerin yönettiği söylentileri bu örgütlerin ne kadar büyük ve köklü örgütler olduğunu göstermektedir.

İnanılmaz derecedeki zengilinkleri ve milyonlarca üye sayıları ile dünyayı yönettiği idda edilen bu örgütler neye hizmet ediyor? Bu örgütler hangileridir ve amaçları nedir? Nasıl ortaya çıktılar üye sayıları kaç? İşte onlarca sorunun gizemi koruduğu bu örgütlerden biri olan Kuru Kafa ve Kemikler Tarikatı adına bilmedikleriniz.

Kuru Kafa ve Kemikler Tarikatı hakkında bütün merak ettikleriniz….

Dünyanın en gizemli tarikatları

Kuru Kafa ve Kemikler Tarikatı Kuruluşu

Bu tarikat, New Haven’deki Yale Üniversitesi’nde 1832 yılında William H.Russel’in öncülüğünde bir grup Yale’li öğrenci tarafından kuruldu.

Kuru Kafa ve Kemikler Tarikatı, Yale’nin diğer gizli örgütleri (Ferman ve Anahtar, Kitap ve Yılan, Kurt Başı, Eliyahu ve Berzelius) arasında en eski ve en itibarlı olanıdır. Bu üniversitenin son sınıf öğrencilerinden, her dönem sadece 15 kişi seçen bu örgüte girebiliyor.

Kuru Kafa ve Kemikler Tarikatının Amacı

En büyük hedefi, Yeni Dünya Düzeni’nin gerçekleştirilmesidir. Tarikata katılanlar, ‘Yeni Dünya Düzeni’ ana hedefi esas alınarak eğitilirler. 1898 yılına kadar ABD yönetimi üzerinde sadece kısmi bir etkisi olan Kuru Kafa ve Kemik Tarikatı, dünyanın en zengin ve en saygın insanlarını dünyanın en önemli mevkilerine yerleştirme çabası taşıdığı da belli çevrelerce söylenmektedir. Yeni Dünya Düzeni’nin en önemli fikir merkezlerinden biri olan Kuru Kafa ve Kemik Tarikatı’nın, diğer masonik örgütlere nazaran ABD’nin en etkin örgütü oldugu da biliniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir