Dev Yapımların Devam Filmleri Geliyor

Dev sinema yapımlarına ve özellikle süper kahraman konulu filmlerin altına imza atan Marvel, merak edilen yapımları ve devam filmlerine açıklık getirdi.Daha önce çıkan ve büyük izlenme rakamlarına imza filmler; Iron Man 3, The Avengers 2, Captain America 2 ve Thor 2’nin geleceğinin müjdesi verildi.Bununla birlikte yapımcı şirket iki yeni filmin de haberini verdi.

Sponsorlu Bağlantılar

The Avengers, film, oyun

12-15 Temmuz tarihleri arasında San Diego‘da gerçekleştirilen Comic-Con etkinliği birbirinden güzel haberlere vesile oldu.Bu sene de Marvel, etkinliğin son gününde yine bombasını patlatarak Captain America 2 ve Thor 2 filmleriyle ilgili açıklamalar yaptı. Daha önceden bu iki filmin de ikincisinin çekileceğini belirtmişti, bu sebeple de sonlarına 2 rakamı ekleniyordu. Ancak Marvel, yaptığı açıklamayla filmlerin orijinal isimlerini açıkladı.

Thor 2, artık yeni adıyla Thor: The Dark World oldu. Yeni film gelecek sene gösterime girecek. Amerika için tam vizyon tarihi 8 Kasım 2013. Aynı tarihte, ya da en geç 1-2 hafta içerisinde ülkemizde de vizyoan gireceğini tahmin ediyoruz.

Captain America 2 ise artık Captain America: The Winter Soldier adıyla anılacak. Seriye devam edecek olan film Amerika’da 4 Nisan 2014tarihinde vizyona girecek. Yani bu film için yaklaşık olarak 2 sene beklememiz gerecek. Tıpkı Thor’da olduğu gibi yine aynı dönemlerde vizyona gireceğini düşünüyoruz.

Guardians of the Galaxy ve Ant-Man Filmleri

Marvel’ın bir diğer sürprizi ise Guardians of the Galaxy filmi oldu. Yine çizgi romandan uyarlanacak olan yeni filmin vizyon tarihi de 2014. Görünüşe gre 2014 yılı yine süperkahramanlarla dolu bir  yıl olacak. Tam vizyon tarihi ise 1 Ağustos 2014. Aynı şekilde Ant-Man filmi de açıklanan yeni filmler arasında yer alıyor.

Bu arada Marvel, yapımı bilinen filmlerin de üzerinden geçti. Şu sıralar çekimleri devam eden Iron Man 3 filminin 3 Mayıs 2013‘te vizyona gireceği açıklandı. The Avengers 2 filminin de hazırlıklarına başlandığı belirtildi fakat henüz bir tarih verilmedi. Tahminimize göre 2014 yılı The Avenger 2’nin geleceği yıl olabilir.