Fransa’dan Hediye Ne Alınır? Paris’den Alınacak Hediyelik Eşyalar

Sponsorlu Bağlantılar

Aşıklar şehri Paris’in başkenti olduğu Fransa, herkesin ömründe bir kez olsun gidip görmek istediği ülkeler arasında yer alır. Fransa’nın gezilecek yerleri çok fazladır ve bu gezilecek yerlerden hatıra yada hediyelik eşya satın almadan gelmek olmaz. Sizin de birgün yolunuz Fransa’ya düşerse ve hangi hediyelik eşyalardan satın almalıyım diye kara kara düşünürseniz bu sayfaya göz atın.

Resim ve heykel

Fransa’dan alacağınız hediyeler arasında sanat eserleri de yer alacak. Bu sanat eserleri arasında resim ve heykel başta geliyor. Özellikle sokak sanatçılarına yaptırdığınız resimleri hediye olarak getirebilirsiniz. Daha ciddi ve pahalı bir şeyler istiyorsanız sanat galerilerine uğramanız gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Eyfel kulesi minyatürleri

Fransa’nın en önemli sembollerinden birisi de hiç şüphesiz Eyfel Kulesi’dir. Bu yüzden Fransa’nın başkenti olan Paris’in Eyfel Kulesi’ne ait minyatürleri hediye olarak getirebilirsiniz. Anahtarlık, buzdolabı süsü ve diğer minyatürlerini satın alabilirsiniz.

Fransız peyniri

En önemli Fransız tatlarından birisi de peynirdir. Birbirinden güzel Fransız peynirlerini vakumlu poşetlerde satın alarak sevdiklerinize hediye olarak getirebilirsiniz.

Parfümler

Parfümün ana vatanı olan Fransa’dan satın alacağınız Fransız parfümleri de çok meşhurdur. Uygun fiyatlı parfümlerden çok pahalı parfümlere kadar oldukça fazla seçeneğiniz olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Fular ve şal

Fransızların vazgeçilmezleri arasında hiç şüphesiz fular gelir. Özellikle kadınlar için fular ve şalları pahalı mağazalardan bulabileceğiniz gibi sokak satıcılarından da satın alabilirsiniz. Fulav ve şal için ucuz ve pahalı olmak üzere çok fazla seçeneğiniz olacak.

Macaron

Dünyaca ünlü Fransız tatlısı macaron almak en güzel seçimlerden birisi olabilir. Macaronları Fransa’nın her bir köşesinden satın alabilirsiniz. Son dakika aklınıza gelirse üzülmeyin, çünkü havaalanından da satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir