Zaman Nedir? Zaman Nasıl Geçer?

Sponsorlu Bağlantılar

Uzayın Karanlıkları ve Sonsuzluğu

Üzerinde yaşamakta olduğumuz dünyanın büyüklüğü ve gizemi karşısında çoğu zaman hayretlere düşecek yeni şeyler keşfedilmektedir.Fakat evren dünya gibi değildir.Dünyanın ucu ve bucağı var ve bilinmektedir.Fakat evrenin ne bir ucunun nede bir bucağının olduğu dahi bilinmemektedir.

Uzay, samanyolu, galaksiler ve alemler hakkında dini, ilmi ve felsefi bilgiler şunu gösteriyorki sonsuz büyüklükte bir evren bulunmaktadır.Bu gizemi kavrayabilmek yada evrenin gizemini keşfetmek insanın en büyük arzularından birisidir.Ancak bunun imkansız olduğu da bilinmektedir.

Hiç bir zaman evrenin özündeki sırrı tam olarak anlayamayacak da olsak en azından onun çok kompleks bir yapıya sahip olduğu gerçeğini biliyoruz.

İşte bu gerçeklerden birisi ve Zaman Kavramı hakkında verilebilecek cevaplar…

Kainatın 10 gizemi
Zaman Nedir?

Zaman Kavramı Nedir?

Zamanın ne olduğunu gerçekten bildiğinizi mi düşünüyorsunuz? Zamanla ilgili bir terim kullanmadan onun ne olduğunu anlatmayı deneyin, dilinize zaman sözcüğünden başka bir şey gelemeyeceğini göreceksiniz.

Zaman, geçmişte olan ya da gelecekte olacak her olayı birbirinden ayırmamıza sağlayan şey mi? Uzay gibi bir boyut mu, yoksa madde gibi niteliksel bir şey mi, sadece bir illizyon mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(3) Yorum

  Beril
  14 Eylül 2014 - 19:02

  Zaman nasıl bulundu cevabı yok burda

  HARUN ATAY
  08 Nisan 2014 - 13:09

  lan ne yazdk ne çıktı ya

  merve
  25 Ağustos 2010 - 00:35

  ama normal soruyu yayınlamadınız zaman nasıl geçer?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir