Türk Hava Yolları’nın Yeni Reklam Filmi

Amerikan Futbol Ligi’nin şampiyonluk maçı gecesi olan Super Bowl gecesinde Türk Hava Yolları yeni reklamını ilk defa yayımladı. Türk Hava Yolları’nın Kobe Braynt ve Lionel Messi gibi dünyaca ünlü isimleri reklamlarında oynattığını biliyoruz ve bu defa THY, Hollywood’un dünyaca ünlü yıldızı  Morgan Freeman’ı reklamında oynattığını gördük.

Sponsorlu Bağlantılar

Çok karizmatik bir kişiliği olan Morgan Freeman, filmlerinde olduğu gibi reklam filminde de izleyiciyi kendisine hayran bırakmayı başardı. Etkileyici ses tonu ve karizması ile reklam filminde boy gösteren Morgan Freeman, reklam filminde milli içeceğimiz olan çayı da içiyor.

Oldukça sade ve etkileyici bir reklam filmine imza atan Türk Hava Yolları, Morgan Freeman’ın karizmasını da kullanınca milli gururumuz olma geleneğini sürdürüyor. Geçtiğimiz dönemde pek çok ünlü aktörle çalışan Türk Hava Yolları, son çalışması ile kitleleri etkilemeyi yine başarıyor.

morgan freeman

Reklam filminde Morgan Freeman’ın söylediği sözler ise oldukça etkileyici. İşte o sözler;

“Kimilerimiz keşfedilmeyenin peşine düşer, heyecanla yola çıkarlar. Dünyaları buluşturup farklılıklardan keyif alırlar. Eğer siz de bizim gibi bu muhteşem gezegeni daha çok keşfetmek istiyorsanız, size eşlik etmeye hazırız. Şimdi, dünya daha büyük! Keşfet!”

THY Morgan Freeman Reklamı