2011 Yılının En İyi Mobil Uygulaması – WhatsApp Messenger

Sponsorlu Bağlantılar

2011’in En İyisi WhatsApp Messenger

Anlık mesajlaşma yazılımlarına bir alternatif olarak gelen “WhatsApp Messenger” uygulaması ilk çıktığında sadece İphone model cep telefonları arasında kullanılabiliyordu. Bu uygulamayı kullanabilmeniz için sadece internet bağlantınız olması yetmekte. Uygulama ile herhangi bir SMS ücreti ödemeniz gerekmeden resim,sesli mesaj yada herhangi bir veri dosyası paylaşabilmeniz mümkün. Ayrıca uygulama Msn de olduğu gibi çevrimdışı olmanız durumunda  bile mesajları sonradan görebilmenizi sağlıyor.

2011 Yılının En İyi Mobil Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Messenger Nedir? Ne İşe Yarar?

WhatsApp, arkadaşlarınız ve aileniz ile mesajlaşabilmeniz için 3G veya WiFi (kullanılabildiğinde) bağlantılarınızı kullanır.

Telefon numaranızı girmenizle birlikte WhatsApp Messenger, listenizdeki bu uygulamayı kullanan diğer kişilerle iletişim kurmaya başlamanızı sağlar. Mevcut internet bağlantınız üzerinden işlevlerini yerine getiren WhatsApp Messenger, mobil cihaz kullanıcıları arasında en popüler iletişim uygulamarından biridir.

WhatsApp Messenger kapalı olsa bile size gönderilen iletişim nesnelerini saklar ve daha sonra size sunar. Bu sadeye çevrimiçi mesajlaşmadan bir adım öteye gitmiş olursunuz.

WhatsApp messenger isimli uygulamanın iOS, Android ve Symbian versiyonları bulunmakta.Uygulama sayesinde  iOS, Android ve Symbian işletim sistemli telefon sahipleri kendi arasında bedava mesajlaşabiliyor.Uzun süredir en çok indirilen uygulamalar listesinde birinciliği kimse kaptırmayan WhatsApp messenger;

  • İnternet bağlantınız var ise ücretsiz olarak mesajlaşmayı, Fotoğraf ve Video gibi içeriklerin paylaşılmasına olanak tanıyor.

Programı kurarken sizden cep telefonu istiyor (listenizdeki diğer kullanıcıları bulmak için) Cep telefonu girildikten sonra rehberi otomatik olarak tarayan program, diğer kullanıcıları bulup mesajlaşmanızı sağlıyor.

Gerçek mesajlaşma programı mantığında çalışan whatsApp, kapandıktan sonrada mesajlar gelmeye devam eder.

İndirme Linkleri

Android için WhatsApp Messenger: tıklayınız

iOS (iPhone ve iPad) için WhatsApp Messenger: tıklayınız

Symbian için WhatsApp Messenger: tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir