3G nasıl açılır? Telefondan 3G’yi açmak için ne yapmalıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

Sizden gelen soru:

3G açmak için ne yapmalıyım?

Cevap:

Telefonun 3G Görüntülü Arama Özelliği

Akıllı telefonlar ile birlikte hayatımıza giren 3G özelliği telefondan görüntülü arama özelliği olarak tanımlanabilir. Telefonunuzun kamerasını kullanarak kişileri görüntülü bir şekilde aramanızı sağlar. Ancak telefonunuzun 3G desteğinin olması gerekir. Yani kullandığınız telefonun ön yüzünde de kameranın bulunması gerekir.

Telefonunuzun ön yüzünde de kamera var ise 3G’yi destekliyor demektir. Bu durumda görüntülü aramak istediğiniz kişinin seçeneklerinden video arama yada görüntülü arama seçeneklerini kullanarak arayabilirsiniz. 3G aramanın normal aramadan hiçbir farkı yoktur ve hiçbir operatör ekstra bir ücretlendirme yapmaz.

Genellikle bütün operatörlerde 3G servisi 3G’yi destekleyen telefonlarda aktiftir ancak aktif olmadığı durumlarda operatörünüzün müşteri hizmetlerini arayarak 3G’yi aktif hale getirebilirsiniz. Yada kısa mesaj ile 3G özelliğini aktif edebilirsiniz.

3G

Operatörlerden 3G Özelliğini Açma

Turkcell’de 3G Açma

3G yaz 2222’ye gönderin ve 3G anında aktif olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Avea’da 3G Açma

3G yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek aktif edebilirsiniz. IPTAL yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek de 3G servisini iptal edebilirsiniz.

Vodafone’da 3G Açma

3G yazıp 3636′ ya ücretsiz SMS göndererek 3G özelliğini aktif edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir