3G’li Casper Nirvana Tablet Özellikleri ve Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Casper Nirvana Tablet 

Sürekli gelişen teknoloji ile birlikte gelişimini sürdüren tablet bilgisayarlara Casper da katıldı.Casper çıkaracağı yeni tablet bilgisayarı ile 3G’yi de beraberinde sunacak.Casper Nirvana Tablet aynı zamanda gelişmiş özellikleri de tablet piyasasında güçlü bir alternatif olacak.10 inç ekranı, çift çekirdekli işlemcisi,  5 parmak Multi Touch özelliği, Flash Player desteği, 5MP kamerası ve Android işletim sistemi ile fark yaratacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Çoklu dokunmatik ve hassas 10 inç ekranıyla bilgisayar kullanıcılarının hayata farklı bir pencereden bakmalarını sağlayacak Nirvana Tablet, güçlü donanım ve 3G özelliği ile kullanıcılara her yerde internet erişimi sunuyor. Çift çekirdekli işlemcisi ile, birden fazla uygulamayı çalıştırabilen Casper Nirvana Tablet 5 parmak Multi Touch özelliği ile sadece dokunuşlarla tüm uygulamaları yönetmenin keyfini yaşatıyor.

Tüm e-posta sağlayıcıları ile birlikte çalışabilen Nirvana Tablet ile büyük sanal ekran klavyesini kullanarak e-postalarınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Dikey ve yatay kullanım seçeneği ile dokümanlarınızı yatay ve dikey olarak okuma imkânı veren Nirvana Tablet ile ayrıca web sayfalarını ve fotoğraflarınızı parmaklarınızın arasında küçültebilir ya da büyütebilirsiniz. Casper Nirvana Tablet’te bulunan Adobe® Flash Player desteği ile internette rahatlıkla dolaşabilir ve flash destekli uygulamaları kullanabilirsiniz.

Casper Nirvana Tablet’te biri önde, biri arkada olmak üzere konumlanan 5 MP kamera ile HD kalitesinde (720P) görüntü sevdiklerinizin fotoğraflarını ve videolarını sosyal medyada paylaşabilir, ön taraftaki 2 MP kamera ile instant messenger uygulamaları üzerinden görüşme yapabilirsiniz.

Tabletin Teknik Özellikleri

  • İşlemci: T20 NVIDIA 1 GHZ
  • İşletim sistemi: Android Platform Android 3.2 ( Honeycomb)
  • Kamera: 5 MP (Arka), Webcam 2 MP, Dijital ZOOM, Otomatik Fokus
  • Bağlantı : 3G Bağlantı ( Sadece DATA) Wifi 808.11.b.g.n, Bluetooth Technology 2.1 EDR+ HID
  • Ekran : 10″ 1280 x 800
  • Müzik & Video: Android Müzik çalar, Video Oynatma Çözünürlüğü 720p, Oynatılabilen formatlar: AAC, H.263, H.264, MP3, Mpeg4, AAC+Enhanced, OGG, MIDI, AMR NB, AAC+ …
  • Mesajlaşma: Email Corparate Sync, Google Mail, POP3/IMAP, Instant Messenger (IM), MSN, Facebook, Twitter, Google Talk….
  • Diğer Özellikler: Headset Jack 3.5mm, Micro USB – USB 2.0, Entegre Mikrofon, G sensör, Gyro Sensör, Işık Sensörü, GPS ve lokal Servisler ( aGPS (assisted) with Google Maps, Google Latitude, Google Maps Street View)
  • İnternet: Web tarayıcı, Android HTML Webkit, Adobe Flash Player, Adobe Flash 10 Player, Android Market…
  • Arayüz: Işığa duyarlı ekran, 5 farklı özelleştirilebilir masaüstü, 5 parmak çoklu dokunmatik ekran, sanal klavye, dikey ve yatay kullanım, sesli komut

Casper Nirvana Tablet KDV dahil 669 dolar fiyatı ve 1.39 TL sabit kur avantajıyla Casper satış noktalarında bulunabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir