5500 mAh’lik Samsung Galaxy S4 Bataryası ve Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Mugem Firmasında 5500 mAh’lik Galaxy S4 Bataryası

Samsun Galaxy S4 kullanıcıları belkide tek şikayetçi oldukları nokta telefonun bataryasıdır. İnternet ve oyunlar ile birlikte yoğun bir kullanımda bir gün giden batarya bütün S4 kullanıcılarının canını sıkıyor. Tam da bu noktada Mugen firması devreye girdi ve 5500 mAh’lik batarya çıkardı.  Bu batarya sayesinde Galaxy S4’ün 2600 mAh’lik bataryasını 5500 mAh’lik bataryaya dönüştürüyorsunuz.

Samsung‘un geliştiriciler ve Android tutkunları tarafından tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri de telefonu geliştirebilmeleri ve telefona müdahale ediyor olabilmeleri. Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S4 için Mugen adlı firma tarafından 5500 mAh‘lik batarya çıkarıldı.

5500 mAh'lik Samsung Galaxy S4 Bataryası

22 Temmuz‘da satışa sunulacak olan Galaxy S4 bataryasını, şimdiden ön sipariş verebiliyorsunuz. 89.50 Dolarlık fiyat etiketine sahip olan bataryanın, arka kapağı kalınlaştırdığını da hatırlatalım.

Orjinal batarya gibi 3.8v gerilime sahip olan batarya, orjinali 2600 mAholan gücü, 5500 mAh‘e çıkartıyor. Böylece cihaz tam yük modunda, en az2 saat 15 dakika ek güce kavuşuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir