Android İçin Arkadaş Bulma ve Yer Tespit Uygulaması – Banjo İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlarınızı Bulun

Dünya üzerinde bütün insanlar çevrelerindeki toplulukları keşfetmek için Banjo uygulamasını kullanıyor.Banjo, yerel bilgileri ve topluluklara ait sosyal konumları bulmanız için ve kullanıcılar için bu içerikleri ilgi ve konuma göre filtreleme olanağı vermektedir.

Özellikle bu uygulama ile Facebook veya Twitter gibi sosyal medya ile etkilesimli ve arkadaslarinizin yerlerini ve durumlarini bildiriyor.Şimdi kolektif zeka içine dokunun ve çevrenizdeki insanlara tanıyın.Ayrıca yerel seferleriniz için ilgili seçimleri yapabilme imkanı sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama Bilgileri

Dil: İngilizce

Fiyat: Ücretsiz

Boyut: 3,2 MB

Platform: 2.1 ve üzeri

Sürüm: Son Sürüm

ÜreticiBanjo

Uygulamanın Artıları ve Eksileri

Artıları: Sosyal ağlardaki arkadaşlarınızın ve diğer toplulukların yerlerini ve durumlarını görebileceğiniz çok güzel bir uygulamadır.Özellikle harita üzerinde göstermesi de çok güzel.

Eksileri: Uygulamanın Türkçe dil desteği bulunmuyor.Ayrıca bazı durumlarda hatalar ile karşılaşabiliyorsunuz.Biraz daha geliştirilmeye ihtiyaç duyuyor.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(2) Yorum

  volka n
  30 Nisan 2015 - 00:26

  Selam ismim volkan karsliyim 27 yaşımdayım.Okuyorum öncekile macera aramayı sevmem okuma uygar ve kültürlü olamayız Severim kitap okumayı ve insanları dinlemeyi çok severim insan özunde güzel ise sözün de de güzeldir dünya saygıda yoksun olmak çok kötüdür kolay değildir ben sadakat ve güven duygusuyla bütün yüreğim le sizin arkadaş olmak istiyorum eğer sizde kötü amaç için burada değilim yüreğimi gör yeter

  MEHMET ÇİFTÇİ
  06 Mart 2014 - 21:33

  Gizlilik temizlik firtina kaptan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir