Android İçin En İyi Ücretsiz Arcade & Aksiyon Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Android Oyunlar

Bu yazımızda sizlere eski adıyla Android Market yeni adıyla Google Play olan ve Android kullanıcılar için uygulama mağazası olarak görev yapan mağazanın en iyi ücretsiz aksiyon ve arcade oyunlarını tanıtacağız.

Cep telefonundan oyun oynamayı sevenler ve bu oyunlara ücret ödemek istemeyenler için 5 harika oyunu tanıtacağız.Her zevke uygun birbirinden güzel oyunlar…

Sponsorlu Bağlantılar

1.Angry Birds Space

Kızgın kuşlar bu defa kendilerine yeni bir galaxy içerisinde buluyor.Uzayı da istila eden domuzlara karşı mücadele başlayacaktır.Ancak hiç merak etmeyin Kızgın kuşlarımızın bu defa süper güçleri bulunuyor.Yeni kuşları ve yeni güçleri keşfetmek için ve galaxy’nin harika görüntüsü eşliğinde oyunu oynamak için vakit kaybetmeyin.

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak ve indirmek için tıklayınız: Angry Birds Space

2.Six-Guns

Vahşi batı oyunu severlerin kesinlike denemesi gereken bir oyun.Ancak baştan uyaralım oyun çok büyük bir oyun ve indirirken wifi bağlantısı ile indirin.Çünkü 275 MB’lık boyutu ile kotanızı bitirebilir.

Six-Guns isimli oyunda atları aktif olarak kullanıyoruz. Dilediğimiz zaman çağırabildiğimiz atlar ile görev yerlerine rahatça gidebiliyoruz. Detaylı bir dövüş sistemi olan Six-Guns’da, yumruklarımınızın yanı sıra,revolver, sniper gibi bir çok silahı kullanabiliyoruz.

vahşi batı, oyun, android, silah

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak ve indirmek için tıklayınız: Six-Guns

3.Temple Run

Tapınak içerisinden hazineyi alıp dışarı çıkmak istiyorsanız bubi tuzaklarından ve labirentlerden geçmek zorundasınız. Antik tapınak duvarları ve dik uçurumlar boyunca aşağı inerek reflekslerinizi test edin.Atlayın ve engelleri geçin.Çok eğlenceli ve güzel bir yapım.

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak ve indirmek için tıklayınız: Temple Run

4.Fruit Ninja Free

Ninjalığınızı konuşturmak istiyorsanız bu harika oyunu denemelisiniz.Stres atmanızı sağlıyor ve sulu bir meyve doğrama işini zevkle yapıyorsunuz.Doğradığınız her meyvenin lezzetini damağınızda hisseder gibi olacaksınız.

Oyunda meyveleri doğrayarak puanlar topluyorsunuz ve bonuslar kazanıyorsunuz.Oyunda farklı bölümler ve zamana karşı oynama seçenekleri de mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak ve indirmek için tıklayınız: Fruit Ninja Free

5.Skater Boy

Kaykay oyunu severler için kaykaycı çocuk oyunu tavsiye ederiz.Oyunda amacınız hızlanarak engellerin üzerinden atlamak, zıplamak, havada faklı hareketler yapmak, kupaları toplamak ve verilen görevleri yerine getirmektir.

Son sürat giderken engellerden kaçarak yüksek puanlar toplamalı ve görevleri başarıyla tamamlamalısınız.

kay kay, kayak yapma, oyun, android

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak ve indirmek için tıklayınız: Skater Boy

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir