Android İçin Otel, Restoran ve Uçak Uygulaması – TripAdvisor

Sponsorlu Bağlantılar

Fiyat, Bilgi ve Adres Uygulaması

Yeni yerler keşfetmek isteyenlere harika bir uygulama.Özellikle tatilciler için ve yeni gittiğiniz bir yer için bu uygulama kesinlikle işinize yarayacaktır.Otelleri ve restorantları arayarak bunlar hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.İstediğiniz şehirdeki yada yakınınızdaki otel ve restoranları arayıp bunlar hakkında geniş bilgiye sahip olabiliyorsunuz.

Otel ve restoranlar hakkında resimlere, harita bilgisine, telefon numarasına, mesafe bilgisine, fiyat bilgisine ve daha fazlasına bu uygulama sayesinde ulaşabiliyorsunuz.Ayrıca bu oteller ve restoranlar hakkında kullanıcı yorumlarına da ulaşarak kolaylıkla tercih yapabilirsiniz.Uygulama ile uçak bileti ve uçuş bilgilerine de ulaşmak mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Ekran Görüntüsü

Uygulama Bilgileri

Dil: Türkçe

Fiyat: Ücretsiz

Boyut: 0,48 MB

Platform: 1.5 ve üzeri

Sürüm: Son Sürüm

ÜreticiTripadvisor

Uygulamanın Artıları ve Eksileri

Artıları: 50 milyondan fazla yorum ile daha sağlıklı karar verebiliyorsunuz.Gideceğiniz yerler hakkında detaylı ve resimli bilgilere ulaşabiliyorsunuz.Nasıl gitmeniz gerektiğini de harita üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz.Ayrıca dili de Türkçe.

Eksileri: Uygulamanın şuan için tek eksiği video içeriğinin olmaması ve bütün otel ve restoranların eklenememiş olmasıdır.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir