Android İçin WhatsApp Ek Özellikler Uygulaması – WhatsApp Plus

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Plus İle Ek Özellikler

WhatsApp Messenger uygulaması ile mesajlaşırken ek özelliklere sahip olmak ister misiniz. Tıpkı MSN Messenger Plus’daki gibi ek özellikleri WhatsApp’a getiren WhatsApp Plus uygulamasını Android telefonunuza yükleyerek daha fazla özelliklere sahip olun.

WhatsApp Plus uygulaması sayesinde WhatsApp uygulaması daha gelişmiş özelliklere kavuşuyor. Bu uygulama ile birlikte resmi WhatsApp uygulaması bir çok yeni özelliğe kavuşuyor. Bu uygulamayı geliştirenler WhatsApp uygulamasının APK dosyasını yeniden düzenleyip, olmayan bir çok özelliği de uygulamaya eklemişler. Bu sayede kişi isimlerini, durumları, pencereleri, metin renklerini vs yeniden özelleştirmeniz mümkün.

WhatsApp Plus

Sponsorlu Bağlantılar

Bu uygulama sayesinde ayarları toplu bir şekilde değiştirebiliyor ve hazır tasarımlardan birisini de dahili tema mağazasından indirebiliyorsunuz.

WhatsApp Plus ile sahip olduğunuz en iyi özelliklerden birisi de 12MB’tan büyük dosyaları da gönderebiliyor olmanızdır. Video, fotoğraf, müzik gibi dosyaların boyutu büyük de olsa gönderebiliyorsunuz. En fazla 50 MB’a kadar dosya gönderebiliyorsunuz. Ayrıca “Full Resolution” seçeneğini işaretleyerek resimlerinizi tam boyutu ile gönderebiliyorsunuz.

Uygulamayı hemen indirmek için tıklayın: WhatsApp Plus APK İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    cilem
    18 Aralık 2014 - 20:10

    Watsappta konuşma baloncugu nun rengini nasıl değiştirebilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir