Android İçin Fanerbahçe Yandex İndir! Fenerbahçe Yandex Android İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Fenerbahçe Yandex Android Uygulaması Çıktı

Fenerbahçe taraftarının kulübüne destek olması için imzalanan sponsorluk anlaşması gereğince Fenerbahçe Spor Kulübünün resmi arama motoru Yandex olmuştu. Böylece Fenerbahçe  taraftarı kendi kulüpleri adına çıkan Yandex tarayıcı üzerinden yapacakları her arama ile kulübüne para kazandırmış olacak.

Daha önceden yayımlanmış olan PC için Fenerbahçe Yandex tarayıcısının bugün itibari ile Android versiyonu da çıktı. Artık Android kullanan Fenerbahçe taraftarları telefonların Fenerbahçe Yandex tarayıcısını kullanabilecek. Yine aynı şekilde yapılan her aramada Fenerbahçe kulübü para kazanacak.

fenerbahçe yandex android

Sponsorlu Bağlantılar

Oldukça gelişmiş tarayıcı olan Fenerbahçe Yandex tarayıcısının aynı zamanda widget desteği de bulunuyor. 4×1 ve 4×2 ebatlarında Arama kutusu widgetinin yanı sıra arama kutusu, döviz kurları, hava durumu, haberler ve Yandex uygulamalarının yer aldığı 4×4 ebatlarında bir Widget daha bulunuyor.

Fenerbahçe Yandex tarayıcısının Adroid sürümünü indirerek kulübünüze destek olmak istiyorsanız aşağıdaki linkten hemen indirin.

İndirmek için tıklayın: Fenerbahçe Yandex Android indir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir