Android İçin Layout from Instagram Uygulaması İle Kolaj Oluşturma

Sponsorlu Bağlantılar

Layout from Instagram Uygulaması Android’de!

Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşma ağı olan Instagram için yayınlanan Layout from Instagram uygulaması iOS‘dan sonra Android akıllı telefon ve tabletler için de yayımlandı. Ücretsiz olarak indirilebilen Layout from Instagram uygulaması ile harika kolaj fotoğraflar oluşturabiliyorsunuz.

Layout from Instagram uygulaması bir tür kolaj oluşturma uygulamasıdır ve bu uygulama ile birden fazla fotoğraf ile tekbir fotoğraf oluşturabiliyorsunuz. Uygulama 9 adet fotoğrafı tek bir fotoğraf içerisinde birleştiriyor. Bu fotoğrafları nasıl konumlandıracağınıza siz karar veriyorsunuz ve hazır şablonları kullanarak kolaylıkla kolajlar oluşturabilirsiniz.

Layout from Instagram

Sponsorlu Bağlantılar

Layout from Instagram uygulaması içerisinde yer alan bu şablonları kendi kullanımınız doğrultusunda özel olarak kişiselleştirebiliyorsunuz. Ayrıca uygulama içerisinde fotoğraf filtreleri de bulunuyor.

Bu uygulama ile kolajlar oluşturmak için kendi galerinizdeki fotoğrafları da kullanabiliyorsunuz. İsteseniz direk uygulama içerisinde yeni fotoğraflar da çekebiliyorsunuz.

Uygulamayı hemen indirin: Layout from Instagram indir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir