Android İçin Pinball Benzere Oyun – Angry Birds Action! İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Angry Birds Action!

Rovio‘nun yeni kızgın kuşlar oyunu Angry Birds Action! oldu. Android akıllı telefon ve tabletler için ücretsiz olarak indirilebilen Angry Birds Action! oyunu, diğer Angry Birds oyunlardan biraz farklı. Pinball oyunu severlerin çok beğeneceği Angry Birds Action! oyununda pinball türünde oynanış özellikleri bulunuyor.

Angry Birds oyununun pinball şeklinde yorumlanması sonucunda ortaya çıkan Angry Birds Action! oyunu oldukça eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak. Oyundaki kahramanımız Red, çalınan yumurtaları kurtarmak için çılgın bir maceraya atılıyor ve siz de ona yardım ediyorsunuz.

Angry Birds Action!

Angry Birds Action! oyununu oynarken kuşları yine fırlatacaksınız. Ancak diğer oyunlardan farklı olarak bu defa bütün yumurtalara dokunmanız gerekecek. Kuşu fırlatırken iyi hesap yapmanız gerekiyor.

Angry Birds Action! Video Tanıtım

Android 4.1 ve üzeri cihazlarda çalışan Angry Birds Action! oyununun dosya boyutu ise 320 MB. Bu yüzden oyunu WiFi ağı ile indirmenizi öneririz. Son olarak oyunda uygulama içi satın almalarında yer aldığını belirtelim.

Android için indirin: Angry Birds Action! indir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir