Android İçin Pokemon GO İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Pokemon Oyunu Android Cihazlarda!

Android cihazlar için çıkış yapan Pokemon GO oyunu gerçek dünyada pokemon yakalamanızı sağlıyor. Artırılmış gerçeklik oyunu olan Pokemon GO oyunu ile Android cihazlarınızda pokemon avı yapabiliyor ve diğer pokemon oyuncuları ile pokemonlarınızı savaştırabiliyorsunuz.

Android telefon ve tabletleriniz ile gerçek dünyada Pokemon yakalabiliyorsunuz. Diğer Pokemon avcıları ile kendi pokemonlarınızı savaştırabiliyor ve oyun üzerinden pokemon satış ve alışı yapabileceksiniz. Koleksiyonunuzu tamamlamak için diğer pokemon oyuncularından pokemonlar satın alabiliyorsunuz.

Pokemon GO oyununu diğer oyunlardan farklı kılan tarafı ise şehrin dört bir yanında gezerek pokemon aramanız oluyor. Yeni pokemon yakalamak için bulunduğunuz şehir gezmeniz gerekiyor.

Pokemon GO

Pokemon GO oyunu ücretsiz olarak indirilebiliyor ancak uygulama için satın alma seçenekleri bulunuyor. Android cihazlarınızda Pokemon GO oyununu oynamak için en azından Android 4.3 ve üzeri işletim sistemine, 1 GHz çift çekirdekli işlemci ve üzeri işlemciye, Adreno 305 ve üzeri grafik işlemciye sahip olmanız gerekiyor.

Oyunu Android için ücretsiz indir: Pokemon GO indir

Pokemon GO Video Tanıtım

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir