Android İçin Pokemon Oyunu – Pokemon Shuffle İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Pokemon Shuffle Android’e Geldi!

90’lı yılların en sevilen çizgi filmlerinden olan Pakemon’un oyun olarak Nintendo 3DS platformunda uzun zamandır yer aldığını biliyoruz. Sevilen Pokemon oyunu en sonunda mobil cihazlar için de çıkış yaptı. Pokemon Shuffle oyunu Android platformu ile birlikte iOS platformu için de resmen çıkış yaptı.

Japonya’da çok fazla sevilen Pokemon çizgi filmi hala devam ediyor. Aynı zamanda Nintendo 3DS platformu üzerinde Pokemon Shuffle oyunu da büyük bir ilgi ile oynanıyor.

Android cihazlar için yayımlanan Pokemon Shuffle oyunu bir tür eşleştirme oyunu aslında. Üç yada daha fazla aynı pokemonu bir araya getiriyorsunuz. Ancak dikkat etmeniz gereken bunu çok hızlı bir şekilde yapmak. Ayrıca combolar ile düşmanlarınıza karşı kolay galibiyetler alabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılarrr

Pokemon Shuffle

Android cihazlar için oyun ücretsiz olarak sunuluyor fakat oyun içi satın alma seçenekleri de bulunuyor. Satın alma seçenekleri ile oyunda kullanacağınız cevherleri satın alıyorsunuz. Oyunda ilerleyerek de cevher kazanabiliyorsunuz fakat bu çok zor.

Android için Pokemon Shuffle oyunu şuan itibari ile sadece Japonya Google Play Store’da yayınlanmış durumda. Mağaza ayarlarınızda bölge seçeneğini Japonya yaparak oyunu indirebilirsiniz. Yakında dünya genelinde Google Play mağazalarda oyun yayınlanacak.

Android için hemen ücretsiz indir: Pokemon Shuffle İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir