Android ve iOS İçin En İyi Çocuk Oyunları

Android ve iOS cihazlar için geliştirilen bu oyunlar hem eğlenceli hemde eğitici olarak çocuklar tarafından oynanması gereken oyunlardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çocuklar İçin En İyi Oyun ve Uygulamalar

Her evde çocuklar akıllı telefonlara ortaktır. Zaman zaman sizden daha çok çocuklar akıllı telefonları ellerinden düşürmez. Ve kendisine göre oyun yada uygulama bulamıyorsa sizin oyunlarınıza ve uygulamalarınıza el atacaklardır. Bu gibi durumlarda çocuklar için geliştirilen oyun ve uygulamalar imdadınıza yetişecek.

Çocuklar için hem eğlenceli hemde eğitici oyun ve uygulamaları cihazınızda bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Bu yüzden sizlere bu tür oyun ve uygulamaları aşağıda sıralıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

The Amazing Spider-Man 2

En sevilen oyun kahramanlarından birisi Örümcek Adam’dır. Suçluları yakalamaya çalışan Örümcek adamı The Amazing Spiderman oyununda kontrol ediyorsunuz. Özel güçlerler kötü adamları yenmek için uğraşıyorsunuz. Ses ve görsel efektlerin yanı sıra 3D grafikleri de oldukça etkileyici.

The Amazing Spider-Man 2

iOS için indir: The Amazing Spider-Man 2 (Ücretli)

Android için indir: The Amazing Spider-Man 2 (Ücretli)

Afacan

Afacan, okul öncesi dönemindeki çocukları hedef alan bir interaktif eğitim uygulamasıdır. Uygulamada çeşitli nesne grupları bulunmaktadır. Bu gruplardan biri seçildikten sonra, o grup içerisinden bir nesneye tıklandığında, nesnenin adı sesli olarak söylenmekte ve ekrana o nesnenin daha büyük bir resmi gelmektedir. Böylece çocukların çoğu duyusuna hitap ederek çevreye karşı merakları ve zihinsel gelişimleri hızlandırılmaktadır. Çocuğunuz bu programla rakamları, renkleri, şekilleri, meyveleri, sebzeleri, mevsimleri, taşıtları ve hayvanları öğrenebilir.

Afacan

Android için indir: Afacan 

Talking Tom Cat 2

Siz ne söylerseniz aynısını tekrar eden bir kedi. Oldukça eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan bu uygulamada kedi ile eğlenceli oyunlar oynamak mümkün. Ayrıca minik oyunları ile çocuklar için vazgeçilmez.

Talking Tom Cat 2

iOS için indir: Talking Tom Cat 2

Android için indir: Talking Tom Cat 2

Draw Something

Çocukların eğlenceli çizimler yapmasını sağlayan oldukça eğitici bir uygulamadır. Draw Something uygulamasında çizim yeteneklerinizi geliştiriyorsunuz ve nesleri doğru tahmin edip çizmeye çalışıyorsunuz. Komik, yaratıcı ve rakipleriniz ile mücadele ettiğiniz bir çizim uygulaması.

Draw Something

iOS için indir: Draw Something

Sponsorlu Bağlantılar

Android için indir: Draw Something

Subway Surfers

Grafikleri ve efektleri ile herkesin beğendiği ve ücretsiz oynayabildiği Subway Surfers, en iyi koşu oyunlarından bir tanesi. Tren istasyonundan kaçış oyunu olarak da bilinen bu oyunda sizi kovalayan polis ve köpeğinden kaçmaya çalışıyorsunuz.

Subway Surfers

iOS için indir: Subway Surfers

Android için indir: Subway Surfers

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir