Mobil Cihazlar İçin Solitaire Çıktı!

Windows’un efsane kart oyunu Solitaire şimdi de mobil cihazlar için çıkış yaptı. Microsoft tarafından yıllardır Windows işletim sistemleri ile birlikte sunulan ve sevilen kart oyunu Solitaire, şimdi de Android ve iOS cihazlar için geldi.

Hem Android akıllı telefon ve tabletler hemde iPhone ve iPad için ücretsiz olarak sunulan Microsoft Solitaire Collection oyunu isminden de anlaşılacağı üzere birden fazla Solitaire oyununu barındırıyor. Oyun içerisinde beş adet Solitaire oyunu yer alıyor. Android ve iOS cihazlarınızda FreeCell, Klondike, Spider, Pyramid ve Tripeaks olmak üzere 5 adet Solitaire oyununu oynayabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Xbox Live desteği de sunan Microsoft Solitaire Collection oyununu dilediğiniz zaman bilgisayarda da oynayabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken Microsoft hesabınız ile giriş yapmak ve oyuna kaldığınız yerden Windows 10 bilgisayarınızdan devam etmek.

microsoft-solitaire-collection

Son olarak Microsoft Solitaire Collection oyunu ücretsiz geliyor ancak reklamlı bir şekilde geliyor. Reklamlardan kurtulmak ve reklamsız oyunu oynamak için aylık ücret ödemeniz gerekiyor.

Oyunu Android 4.4 ve üzeri cihazlar ile iOS 8.0 ve üzeri cihazlar üzerinde oynayabilecksiniz. Aşağıdaki indirme linklerinde hemen ücretsiz indirin.