Ücretsiz En İyi Android Uygulama Kilitleme Programları

Sponsorlu Bağlantılar

Android Uygulama Kilitleyiciler

Android akıllı telefonlarınız başkalarının eline geçebilir yada çocukların eline geçebilir. Bu gibi durumlarda Android telefonunuz size özel uygulama ve dosyaların kurcalanması kaçınılmaz olabilir. Hatta çocukların eline geçmesi durumunda maddi manevi bir çok kaybınız olabilir. Çünkü çocuklar yanlışlıkla uygulamalarınızı yada dosyalarınızı silebilir, telefona virüs bulaştırabilir yada mağazadan yanlışlıkla uygulama yada içerik satın alabilir.

Başka birinin eline geçen Android cihazınız ise özellikle mesajlar, Whatsapp konuşmaları ve fotoğraflar gibi size özel bilgilerin kurcalanması anlamına gelebilir. Bu gibi durumlar için en iyi çözüm ise uygulama kilitleme yöntemidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Android için uygulama kilitleme programlarını kullanarak istediğiniz dosya ve uygulamayı kilitleyebilirsiniz. Böylece telefonu karıştırmak isteyenler için için kesin bir çözüm üretmiş olursunuz.

android güvenlik kilit

Android için en iyi uygulama kilitleyicilere bakalım;

Kilit(AppLock) – (AppLock – DoMobile Lab)

Kilit(AppLock) uygulamasının orjinal ismi AppLock şeklindedir. Uygulama ile hem parmak izi kilitleme, desen kilitleme ve parola ile kilitleme seçenekleri mevcuttur. Otomatik kilitleme ve uygulama gizleme özellikleri de var. Galeri, Fotoğraflar ve Videolar gibi dosyaları da kilitleyebilirsiniz.

Kilit(AppLock) - (AppLock - DoMobile Lab)

Kilit(AppLock) – (AppLock – DoMobile Lab) indir

AppLock – Fingerprint Unlock

AppLock – Fingerprint Unlock uygulaması parmak izi ile kilitleme, desen ve pin ile kilitleme seçenekleri sunuyor. Uygulamaları kilitlemenin yanı sıra dosya ve klasörleri de şifrelemenizi sağlıyor. Tamamen ücretsiz ve reklamsızdır.

AppLock - Fingerprint Unlock

AppLock – Fingerprint Unlock indir

Kilitleyici – Uygulama Kilitle (App Locker)

Kilitleyici – Uygulama Kilitle ismi ile Türkiye mağazada yer alan uygulamanın orjinal ismi ise App Locker’dir. Bu uygulama ile de tüm uygulamaların yanı sıra fotoğraf ve video klasörleri gibi dosyaları da kilitleyebiliyorsunuz. Parmak izi okuyucu ile şifrelemeyi de destekler.

Kilitleyici - Uygulama Kilitle (App Locker)

Kilitleyici – Uygulama Kilitle (App Locker) indir

Uygulama Kilidi –  (App Lock: Fingerprint Password)

App Lock: Fingerprint Password uygulaması da parmak izi kilit yöntemini desteklemektedir. Bütün uygulamaları kilitler, dosya ve klasörleri kilitler.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama Kilidi - (App Lock Fingerprint Password)

Uygulama Kilidi – (App Lock: Fingerprint Password) indir

Kilit AppLock (AppLock)

Bu uygulama ile Android uygulamalarının yanı sıra Galeri, Fotoğraflar ve Videolar gibi dosyaları da kilitleyebilirsiniz. Desen kilitleme yöntemini destekler.

Kilit AppLock (AppLock - IvyMobile)

Kilit AppLock (AppLock) indir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir