Android Ücretsiz Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Android Oyun Arayanlarea

Cep telefonları bilgisayarlarda olduğu gibi işletim sistemi kullanmaya başladıklarından beri birçok uygulamayı bilgisayarlara ihtiyaç olmadan yapılmasını sağlamaktalar. Bunlardan biride oyunlardır. Android açık kaynak kodlu olduğundan ve önde gelen teknoloji firmaları tarafından desteklendiğinden  ilerde pazardan daha çok pay alma ihtimali bir hayli büyüktür. Açık kaynak kodlu ve ücretsiz olması, halihazırda bazı şirketleri Android’i kendi donanımları üzerinde çalıştırmaya itiyor.

Angry Birds RIO

Dünyanın en popüler ve rekor sahibi oyunu olan Angry Birds’in yeni versiyonu olan Angry Birds RIO ile heyecan devam ediyor.Kızgın kuşların macerası bu kez Brezilya’nın Rio de Janeiro şehrinde geçiyor.

Air Control

Bu oyundaki tek amacınız hava trafiğini yönetmektir.Hava trafiğini yöneterek uçakların ve helikopterlerin güvenli bir şekilde piste inmelerini sağlayacaksınız

Tank Hero

Wii gibi çeşitli platformlarda ortaya çıkan bağımlılık yapıcı bir oyun da Tank Hero. Oyundaki amacınız, çeşitli engeller arasında dolaşarak düşmanlarınızı yok etmek. Dolaşmak ve ateş etmek ise oldukça kolay. ekranın sol alt kısmındaki oklar ile tankınızı yönlendirebilir, ateş etmek için ateş etmek istediğiniz yöne dokunabilirsiniz.

Drag Racing

Araba yarışı oyunu arayanlar için bağımlılık yaratıcı ve gerçekçi kontrolleri ile harika bir araba yarışı oyunu.50′den fazla arabanın yer aldığı yarış oyunu 20 milyondan fazla kullanıcı tarafından onanıyor.Düzenli olarak güncellenen oyuna sürekli yeni özelliklerde ekleniyor.

Paper Toss

Çöp kutusuna basket atarken fanda attığınız basketin yönünü saptırıyor.Ona göre atış yapmanız gerekiyor.Kolay, orta ve zor diyebelieceğimiz toplamda 6 bölümden oluşmaktadır.En iyi skoru her defasında geliştirmeye çalışıyorsunuz.

Glow Hockey

Glow Hockey isimli oyun ile cebinizde eğlenceli dakikalar yaşayacaksınız.Bu hokey oyunu yeni bir tarz sunuyor. Kolay seçeneğinin yanı sıra ustalar için hard seçeneği. Oyunda şimdi meydan okuma zamanı…

Glow Hockey

Asphalt 5 HD FREE

Araba yarışı oyunlar arasında en iyilerinden birisi de hiç şüphesiz Gameloft’un çıkarmış olduğu Asfalt isimli oyundur.En hızlı ve en kaliteli yarış oyunları arasında başı çeken bir oyundur

Sponsorlu Bağlantılar

Basketball Shots 3D

Basketball Shots 3D, Android için en iyi basketbol oyunlarından birisidir.60 saniyenin altında 5 pozisyonda 25 sut isabet ettirmelisiniz.3D grafikler, gerçekçi fizik motoru ve bağımlılık yapıcı özelliği ile oyunun keyfini çıkaracaksınız.Tek yapmanız gereken parmağınızı topa dokundurun basketi yapın.

NinJump

Harika bir Ninja oyunu olan NinJump ücretsiz olarak indirilen eğlenceli oyunlardan birisidir.Aksiyon dolu bir oyun olan bu tırmanma oyununda amacınız, katil sincaplardan, kızgın kuşlardan, düşman ninjalardan, fırlatılan yıldızlardan ve patlayan bombalardan kaçarak en yükseğe tırmanmaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir