Android ve iPhone İçin God of War Oyunu Geliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Cep ve PS Vita İçin Geliyor!

Sony tarafından çıkarılan God of War oyunu bilindiği üzere  çok satan oyunlar arasında yer alıyor.Çok beğenilen ve oynayanı çok olan bu oyunun şimdi de akıllı telefonlar için ve PS Vita için geliştirilmesi gündemde.Hem PS Vita için hemde Android ve iOS için geliştirilmesi gündemde.

God of War şuan itibari ile PlayStation 2, PlayStation 3 ve PSP platformlarında yayınlanıyor ve en çok satan oyunlar arasında.Henüz resmi bir açıklama yapılmadı ama oyunun PS Vita için gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sony’nin Santa Monica Oyun Stüdyolarının Başkanı Shannon Studstill,God of War’un yeni versiyonunu PS Vita, iOS ve Android için geliştirmek istediklerini ve bu konuyu enine boyuna tartıştıklarını açıkladı. iOS veAndroid’e çıkacak oyun ile PS Vita’ya çıkacak oyun aynı olmayacaktır elbette, ancak üç cihazın da dokunmatik özellikleri olduğunu düşünürsek çok fazla fark olmayabilir de.

God of War‘un iki PSP oyununu hazırlayan Ready at Dawn stüdyosunun PS Vita versiyonunu hazırlayıp hazırlamayacağı sorusuna ise Studstill, bu konuların hepsini tartıştıklarını yineledi ve kesin bir bilgi vermekten kaçındı. Anlaşılan God of War PS Vita için kesin olarak çıkacak, ancak mobiltelefonlara gelme ihtimali de var.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir