Apple Watch Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Sponsorlu Bağlantılar

Apple Watch Ülkemizde Satışa Çıkıyor!

Apple’ın akıllı saatleri en sonunda Türkiye’de de satışa çıkıyor. Apple Watch saatlerin ne zaman satışa çıkacağını ve Apple Watch fiyatlarının ne olacağı Apple Türkiye resmi sitesinden duyurdu.

Apple Watch akıllı saatler ülkemizde 31 Temmuz 2015 tarihinde resmen satışa sunulacak. Bilindiği üzere Apple Watch saatler 24 Nisan 2015 tarihinde Amerika’da satışa sunulmuştu. Apple Türkiye online mağazası üzerinden 31 Temmuz’da saat 17:00’da satışa başlanacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Apple Watch

1249 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Apple Watch saatler bir çok farklı modellerle kullanıcılara sunulacak. Tabi her modelin farklı bir fiyatı da olacak. Akıllı saatlerin en uygun fiyatlı modeli 38 mm’lik Apple Watch Sport olacak ve fiyatı da 1249 TL olacak. 42 mm’lik Apple Watch Sport ise 1399 TL fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Akıllı saatler özellikle boyutuna göre farklı fiyat seçeneklerine sahip ve boyutuna göre 1999 TL ile 2149 TL arasında değişen fiyatlar söz konusu.  Özel Edition modeller ise en yüksek fiyatlı modeller. Bu modeller neredeyse bir servet değerinde. Apple Watch Editon serisinin 18 ayar rose altın modelinin 38 mm olanı 36 bin TL, 42 mm olanı ise 40 bin TL’te satılıyor. Bu seride fiyatlar 56 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir