Avea SeçKonuş Tarifeleri ve Ücretleri

Sponsorlu Bağlantılar

SeçKonuş Tarifeleri

Mobil operatörlerden Avea, yepyeni ve farklı bir yola başvurarak SeçKonuş Tarifelerini hayata geçiriyor.Telefon kullanıcılarının en büyük sıkıntılarından birisine parmak basan Avea, kullanıcılarına konuşma, sms ve internet paketi hakkında özgürce seçme şansı tanıyor.Kendi kullanımınıza göre konuşma, sms yada internet miktarını seçebildiğini SeçKonuş Tarifeleri hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki bu seçim nasıl olacak? Hemen açıklayalım. SeçKonuş tarifesinin size sunduğu dört farklı konuşma paketinden birini seçmeniz gerekiyor. Bu seçenekler 500, 1000, 1500, 3000 dakika ve aylık ücretleri değişkenlik gösteriyor.

Diyelim ki 500 dakika bana yeterli dediniz ve 500 dakika aylık konuşma süresi istediniz. O zaman aylık 20 TL konuşma paketi ücreti faturanıza yansıtılacak demektir.

10 TL’ye SMS ve İnternet Seçimi

Eğer 500 dakika konuşmanın haricinde SMS’e de ihtiyacım var derseniz, aylık 5000 SMS’e ayda 10 TL daha ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.

Üzerine bir de Avea’nın sınırsız internet paketini de dahil ederek ayda 10 TL daha ödeyebilir ve kendi yarattığınız tarifenin tadını ayda 40TL ücretle çıkarabilirsiniz.

Eğer diğer seçeneklere göz atmak istiyorsanız, Avea’nın SeçKonuş Tarifeleri sayfasına giderek, tarife ve kampanya hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    sadık
    27 Mart 2015 - 15:13

    bu site çok güzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir