BlackBerry İçin Mesajlaşma Uygulaması – PingChat!

Sponsorlu Bağlantılar

Mesajlaşma Uygulaması

PingChat! belli başlı tüm akıllı telefon platformlarında çalışan ve tüm arkadaşlarınız ile iletişim kurmanızı sağlayan mükemmel bir uygulamadır. PingChat! ücretsiz, sınırsız, çapraz-platformlar arasında çalışan, gerçek zamanlı konuşmaları ileten, grup sohbeti, medya paylaşımı ve daha fazlasını sunan bir mesajlaşma uygulamasıdır.Tek yapmanız gereken uygulamayı kurduktan sonra bir Ping adresi oluşturmak.

PingChat! ile gönderdiğiniz mesajların başarıyla gönderildiğini, ne zaman alıcı tarafından okunduğunu size gösterir.Wi-Fi ya da mevcut veri ağınızı kullanarak uygulamayı kullanabiliyorsunuz.Ayrıca PingChat! ile çevrimdışı olarak aldığınız mesajlar depolanır ve en kısa sürede size teslim edilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sorunsuz bir şekilde doğrudan konuşmaları, fotoğrafları, videoları, sesli notları, rehberinizi ve harita yerlerini arkadaşlarınıza gönderebiliyorsunuz.Sosyal ağlarla olan uyumu ve senkronizasyonu ile de anında ileti paylaşımı yapabiliyorsunuz.

Ekran Görüntüsü

Uygulama Bilgileri

Dil: İngilizce

Fiyat: Ücretsiz

Boyut: 1,2 MB

Platform: 4.6.0 ve üzeri

Sponsorlu Bağlantılar

Sürüm: Son Sürüm

Üreticienflick

Uygulamanın Artıları ve Eksileri

Artıları:Tüm platformlar üzerinde çalışması, medya dosyalarının paylaşılabiliyor olması, çevrimdışı iken gönderilen iletilerin teslim edilmesi ve sosyal ağ entegrasyonu uygulamayı çok cazip kılıyor.

Eksileri: Uygulama arayüzünün biraz daha kullanışlı olması hiç de fena olmaz.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir