BlackBerry İçin Mesajlaşma Uygulaması – WhatsApp Messenger

Sponsorlu Bağlantılar

Mesajlaşma Uygulaması

WhatsApp Messenger ile arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve aileniz ile sürekli temas halinde olabileceksiniz.Mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp Messenger sayesinde uygulamanın yüklü olduğu telefonlar arasında ücretsiz mesajlaşmanız mümkün.

WhatsApp Messenger sadece BlackBerry için değil aynı zamanda iPhone, Android ve Nokia sürümleri için de mevcut sürümleri bulunuyor.Böylelikle bu telefonlar arasında uygulama sayesinde ücretsiz mesajlaşabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hiçbir ücret ödemeden kullabileceğiniz uygulama ile mesajlaşmanın yanı sıra birbirinize resim, sesli notlar ve video mesajları da gönderebiliyorsunuz.WhatsApp uygulaması ilk yıl ücretsizdir ve sonrası için $ 1.99 ücret ödemelisiniz.

Ekran Görüntüsü

Uygulama Bilgileri

Dil: İngilizce

Fiyat: Ücretsiz

Boyut: 1,5 MB

Platform: 4.2.1  ve üzeri

Sponsorlu Bağlantılar

Sürüm: Son Sürüm

Üreticiwhatsapp

Uygulamanın Artıları ve Eksileri

Artıları: Ücretsiz olmasının yanı sıra yüklü olan diğer telefonlarla da bu uygulama sayesinde ücretsiz olarak mesajlaşabiliyorsunuz.Ayrıca video, resim ve sesli notlar gönderme özelliği de var.

Eksileri: Arayüzü biraz daha geliştirilebilir.Mesajlaşma uygulamasının Türkçe dil desteğinin olmaması en büyük eksiklik olarak karşınıza çıkacaktır.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir