Çizildiğinde Kendini Yenileyen Nissan iPhone Kılıfları

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone İçin Kendini Yenileyen Kılıflar Tanıtıldı

Nissan, bazı otomobil modellerinde kullandığı teknolojiyi iPhone kılıflarında da kullanarak yepyeni iPhone kılıfları gelilştirdi.Nissan’ın geliştirdiği bu kılıfların en büyük özelliği ise çizildiğinde tekrar kendisini yenileyebiliyor olması.

Kendisini yenileyen kaplama teknolojisini 2005 yılında beri kullanan Nissan, bu teknolojiyi bazı Nissan ve Infiniti modellerinde kullanıyordu.Nissan’ın kullandığı bu teknoloji yüksek esneklik ile çizilmeleri engelleyici bir yapıya sahip. Aynı zamanda elde tutmayı kolaylaştıran yapısıyla dikkat çeken kaplama tekniği polirotaksandan üretilen bir boya ile sağlanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

CES ile aynı tarihe denk gelen Dubai’deki bir otomotiv fuarında tanıtılan iPhone kılıflarının ilk prototipleri gazetecileri ve şirketin müşterilerine gönderildi. Nissan’dan yapılan açıklamada ürünle ilgili ilk izlenimlerin iyi olması ve güçlü bir talep gelmesi halinde seri üretime geçilebileceğini de açıkladı.

Nissan söz konusu teknolojiyi Japon mobil operatörü NTT DoCoMo’nun Style N-03B serisi cihazlarında kullanılmak üzere daha önce lisanslamıştı

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir