En İyi Ekranlı Tablet Bilgisayarlar

Sponsorlu Bağlantılar

En Kalitesi En İyi Tabletler

Akıllı telefonlarda ve tablet bilgisayarlar en önemli özelliklerden birisi de ekran kalitesidir.Şimdiki yazımızda size tablet bilgisayarların ekran kalitesinden bahsedeceğiz.Tablet bilgisayarlardaki ekran kalitesi ve çözünürlük kullanıcıların da tercih yapmasında önemli bir faktör.Bu özelliğin ne kadar önemli olduğunu tablet satışlarından anlamak zaten mümkün.

Yüksek çözünürlük tabletler arasında öne çıkan ve alanında en iyisi olma ünvanına sahip tablet bilgisayar aşağıda yer alıyor.Yüksek çözünürlükleri ve kalitesi ile en iyi 5 tablet şöyle;

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni iPad ve Retina Ekran

ipad, tablet, bilgisayar

 Apple’ın “Retina”lı yeni iPad’i 2048×1536 çözünürlüğüne çıkıyor. Yeni iPad’in ekranı aynı zamanda en parlak tablet ekranlarından bir tanesi.

Samsung Galaxy Tab 7.7 ve Super AMOLED Ekran

Samsung, tablet bilgisayar,  Galaxy Tab

Daha taşınabilir bir seçenek olan Galaxy Tab 7.7, 7.7 inç’lik tasarımına 1280×800 çözünürlüğü sığdırmayı başarıyor. Ekranın en etkileyici yönü, inanılmaz koyu siyah renkler sunan Super AMOLED ekran teknolojisi.

Samsung Galaxy Tab 10.1 ve  Super PLS Ekran

Samsung, Galaxy Tab, tablet bilgisayar

İnceliği ve hafifliğiyle etkileyen tablet, harika bakış açıları ve iyi parlaklık sunan Super PLS tabanlı ekrana sahip olan çok az tabletten bir tanesi.

Samsung Galaxy Tab 8.9

samsung, Galaxy Tab, tablet bilgisayar

Galaxy Tab’ler arasında taşınabilirlik, tasarım ve piksel yoğunluğu bakımından bize en uygun görüneni Galaxy Tab 8.9 oldu.

Asus Eee Pad Transformer Prime ve Super IPS

Asus, tablet bilgisayar, Eee Pad

 Bizi tasarımıyla etkilemeyi başaran tablet, Tegra 3 ile çalışıyor ve Super IPS modu ekran parlaklığını ve kontrastını üst seviyelere çıkarıyor. Sıraladığımız tabletler arasında Android 4.0 ile çalışan tek tablet de, Asus Transformer Prime.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir