En İyi iPhone Müzik ve Radyo Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Müzikseverler İçin 5 Uygulama

iPhone kullanıcıları için 5 güzel müzik ve radyo uygulamasını bir araya getirdik.Eğer sizde müzikle haşır neşir iseniz bu müzik uygulamalarından bir tanesini kesinlikle telefonunuzda bulundurmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Pandora Radyo

Pandora İle Radyo Dinlemek Ayrıcalık Pandora Radyo, iPhone ve iPad için geliştirilmiş bir uygulamadır.Bu uygulama ile radyo dinlemek çok eğlenceli bir hal alacak.Radyo dinlerken arzu ettiğiniz istasyonları kaydedebilir, beğendiğiniz şarkıları hafızaya alabilir, dinlediğiniz müziklerin kime ait olduğunu görebilir ve ayarlamalar ile kendinize özgü bir uygulama haline getirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için tıklayın..

İndirmek için tıklayınız

Free Music Download

“Free Music Download” – Downloader and Player Free Music Download isimli uygulama iliPhone ve iPod ciazlarınıza ücretsiz bir şekilde müzik dosyalarını indirebilirsiniz.Ücretsiz ve yasal bir şekilde müzik indirmenize olanak tanıyan bu uygulama ile sınırsız bir şekilde müzik indirebilirsiniz. Uygulama ile hızlı ve tek seferde birden fazla müzik dosyası indirebiliyorsunuz. Uygulama ile indirdiğiniz müzik dosyalarını oynatabiliyorsunuz.Çünkü […]

İndirmek için tıklayınız

Virtuoso Piano Free 2 HD

Virtuoso Piano Free 2 HD ile Eğlence Parmaklarınızın Ucunda iPad ve iPhone için uyumlu uygulama piyano çalmak isteyenlere her yerde çalabileceği bir fırsat sunuyor.Ayrıca öğrenmek isteyenler için de kolay anlaşılır olan uygulama piyano severlerin ilgisini çekebilir.Bu ücretsiz uygulama ile ister piyano öğrenir isterseniz de bilmediğiniz takdirde bile fazlasıyla eğlenebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için tıklayın..

İndirmek için tıklayınız

TuneIn Radio

Radyo Uygulaması IPhone, iPod touch veya iPad için  radyo uygulaması olan TuneIn Radyo yerel istasyonlar da dahil olmak üzere binlerce radyo kanalını dinlemenize imkan tanıyor.50.000′den fazla radyo istasyonu artık cebinizde. Uygulama ile kendi listenizi oluşturabilir ve istediğiniz kanallara hemen ulaşabilirsiniz.Ayrıca, TuneIn Radyo ile  duraklatma ve geri sarma gibi seçeneklerde mevcuttur. Basit, hızlı ve kolay kullanımlı […]

İndirmek için tıklayınız

Last.fm

Last.fm iPhone Nedir? Ne İşe Yarar? Eğer bir iPhone yada iPhod sahibi iseniz istediğiniz her yerden radyo, WiFi, EDGE veya 3G üzerinden ücretsiz olarak Last FM dinleyebilirsiniz.Bu uygulama sayesinde internet’den istediğiniz şarkıcı’nın şarkılarını ücretsiz olarak Last FM uygulaması sayesinde dinleye bilirsiniz. Desteklediği operatör sistemleri ise iPhone OS 2.x/3.x versiyonlarıdır.

İndirmek için tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir