En Popüler iPhone Oyunları İndir

Sponsorlu Bağlantılar

En Güzel iPhone Oyunları

En çok sevilen ve oynanan iPhone oyunlarını sizin için deryip bir araya getirdik.
İşte iPhone dokunmatik ekran teefonunuzda oynayabileceğiniz en güzel oyunların hepsi bir arada.
İstediğinizi arayarak vakit kaybetmeyin.Tek yapmanız gereken istediğiniz oyunu seçip indirmek.
Her oyunun ayrıca detaylı açıklamasını da bulabilir ne işe yaradığını öğrenebilirsiniz.

Virtual Pool iPhone İndir

Virtual Pool Nedir? Ne İşe Yarar? iPhone için gerçekle birebir bilardo oyunu… Kariyer modu, 3D grafikler ve bir çok özelliği ile gerçeğe çok yakın bir bilardo oyunu.Kariyer modu Garaj… Devamı »

Edge iPhone İndir

Edge Nedir? Ne İşe Yarar? “Milthon Ödülleri En İyi Mobil Oyun” (Festival du Jeu Video) Uluslararası Mobil Oyun Ödülü için oyun içinde “Mükemmellik” kategorisinde aday… Devamı »

Lucky Luke iPhone İndir

Lucky Luke Nedir? Ne İşe Yarar? Ünlü kovboy oyunu şimdi iPhone’da. Bu tam sürüm ile iPhone’da Lucky Luke topraklarında L’homme de Washington’da kovboy macerasına atılın.Bu… Devamı »

7 Cities TD iPhone İndir

7 Cities TD Nedir? Ne İşe Yarar? 7 Cities TD, güzel amazon bölgesinde kaleleri savunmak için tasarlandı.Korsanlar ve kötü kölelere karşı yedi Altın Şehiri savun. Benzersiz özelliği ile 7… Devamı »

3D Mini Golf Challenge iPhone İndir

3D Mini Golf Challenge Nedir? Nasıl Oynanır? 3D Mini Golf Challenge ile mini golf becerilerinizi görebilir ve kendinizi test edebilirsiniz.Eğlenceli ve güzel bir oyun olan bu uygulama ile bir çok… Devamı »

Crazy Penguin Catapult iPhone İndir

Crazy Penguin Catapult Nedir? Nasıl Oynanır? Crazy Penguin Christmas ile Kuzey Kutbunda pengenlere yardım edin.50′nin üzerinde yeni seviyeleri ile oyuna başlamak için hazır olun. Özellikleri; 50′nin… Devamı »

Hydrotilt iPhone İndir

Hydrotilt Nedir? Nasıl Oynanır? 3D puzzle oyunu olan Hydrotilt oyunu, iPhone ve iPod Touch için uyumlu bir uygulamadır.iPhone yön tuşları ile kolaylıkla oıynayabileceğiniz bu oyunun mükemmel… Devamı »

Solitaire City Deluxe iPhone İndir

Solitaire City Deluxe Nedir? Nasıl Oynanır? Solitaire her insanın en az bir kere bile olsun oynadığı bir oyundur.Bu klasik Solarite oyununu iPhone dokunmatik ekranlı telefonunuzda oynamak istermisniz? Oyunculara… Devamı »

Low Grav Racer iPhone İndir

Low Grav Racer Nedir? Nasıl Oynanır? iPhone ve iPod Touch için eşsiz bir iPhone deneyimi yaşatarak hızlı, görsel ve anında oynanabilir bir arcade yarış oyunudur. Low Grav Racer yüksek hız…Devamı »

WordsWorth iPhone İndir

WordsWorth Nedir? Nasıl Oynanır? Wordsworth zor, mükemmel malzemelerle eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir kelime oyunudur. Yeni sözcükler gibi kelimelerin içine kütüphane çoklu-dokunmatik… Devamı »

iShoot iPhone İndir

iShoot Nedir? Nasıl Oynanır? Bir topçu savaş oyunu olan iShoot, geniş bir yelpazede yüksek ve güçlü silahlar ve tanklar ile savaşabileceğiniz bir oyun türüdür.Keskin nişancı olduğunuzu… Devamı »

Crash Bandicoot Nitro Kart 3D iPhone İndir

Crash Bandicoot Nitro Kart 3D Nedir? Nasıl Oynanır? Crash Bandicoot Nitro Kart 3D ile 12 ayrı pistte yarışmanın keyfini çıkartın.Rakiplerinize karşı yolunuza çıkan bazı engelleri ise güçlü… Devamı »

iCopter iPhone İndir

iCopter Nedir? Nasıl Oynanır? ICopter Free iPhone helikopter pilotu sizin için bir hain mağaranın üzerinden yoluna engel çıkmasına karşı uçmaya devam etmektedir. Basit bir şekilde uçun…. Devamı »

Sponsorlu Bağlantılar

Crazy Tanks iPhone İndir

Crazy Tanks Nedir? Nasıl Oynanır? Crazy Tanks eğlenceli bir tank oyunudur. iPhone eğerek tankını çılgınca sürebilirsin. Tank ile güçler toplayarak ve cephaneleri ateşleyerek düşmanlarını… Devamı »

Tetris iPhone İndir

Tetris Nedir? Nasıl Oynanır? Tetris, elbette bir tüm zamanların en popüler oyunlarından biridir.Bütün bilgisayar kullanıcılarının kesinlikle oynadığı ve kimilerinin tutkusu haline gelen… Devamı »

Moto Chaser iPhone İndir

Moto Chaser Nedir? Nasıl Oynanır? Bu mükemmel motosiklet oyunu sadece iPhone ve iPod touch için geliştirildi. Moto Chaser benzersiz bir yarış deneyimi sağlar. Cihaz ivme kullanarak, Moto Chaser… Devamı »

Burning Tires 3D Lite iPhone İndir

Burning Tires 3D Lite Nedir? Nasıl Oynanır? Burning Tires ile harika bir 3D yarış oyunu. Burning Tires yeryüzünde en maceracı yerlerde heyecan verici 3D yarış ve aksiyon sunuyor. En saldırgan… Devamı »

iShoot Lite iPhone İndir

iShoot Lite Nedir? Nasıl Oynanır? iShoot Lite, tanklarla yıkıcı silahların çeşitli şekilde kontrollü olarak oynanan ücretsiz bir dönüş tabanlı topçu oyunudur. Mükemmel tankların mükemmel… Devamı »

iMob Online iPhone İndir

iMob Online Nedir? Nasıl Kullanılır? İlk özgür online kitlesel çok oyunculu mafya oyunu iPhone ve iPod Touch için!Oyuna küçük bir sokak katili olarak başlayın ve iMOB mafya patronu olun.Arkadaşlarınızı… Devamı »

iSki 2008 1.1 Lite iPhone İndir

Sponsorlu Bağlantılar

iSki 2008 Lite Nedir? Nasıl Kullanılır? iSki2008 iPhone için eğlenceli bir kayak oyunudur.iPhone’u eğerek karakterleri kontrol edebilirsiniz.Böylece karakterinizi oynatarak tehlike anlarında… Devamı »

Beer Pong Challenge iPhone İndir

Beer Pong Challenge Nedir? Nasıl Oynanır? Arkadaşlarınla klasik 6 veya 10 fincan oyun tahtası veya tek oyuncu arcade oyun modu ile oyunun keyfini çıkartın.Kendi yüksek puanınızı geliştirerek… Devamı »

Flip Book Lite iPhone İndir

Flip Book Lite Nedir? Nasıl Kullanılır? Kendi yeteneğinizi kullanarak anında Flash Kahramanlar oluşturabilirsiniz.iPhone ve iPod Touch kullanıcısı iseniz anında Flash kahramanlar oluşturabilir… Devamı »

Punch Power Meter 1.2 iPhone İndir

Punch Power Meter Nedir? Nasıl Kullanılır? Yumruğunuz ne kadar güçlü denemek istermisiniz? Yumruğunuz ile £ 2.000 de kazanabilirsiniz 30 paun da kazanabilirsiniz.Bu tamamen sizin yumruğunuzun… Devamı »

iBowl iPhone – iPhone Bowling Oyunu İndir

iBowl iPhone Nedir? Nasıl Oynanır? iPhone telefonunuz var ve canınız sıkılıyorsa ve3 aynı zamanda oyun oynamayı seviyorsanız işte size sıkıntınızı giderecek bir oyun.iPhone telefonlarınızda… Devamı »

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(2) Yorum

  Yağmur
  05 Haziran 2011 - 09:13

  Bu sitede bütün oyunlar bulunuyo mu ?
  Peki Proggy Froggy gibi bi ismi olan oyun varmı tam olarak hatırlamıorm .

  Pharma699
  19 Temmuz 2010 - 20:33

  Hello! fdaagge interesting fdaagge site!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir