Google Play’dan Nasıl Uygulama Satın Alınır?

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretli Uygulamaları Artık İndirebileceksiniz!

Eski adıyla Android Market, yeni adıyla Google Play üzerinden artık uygulama satın alabilecekseniz.Türkiye’deki kullnıcılara bilindiği üzere uygulama satın alma aktif değildi.Fakat Google sessiz sedası bir şekilde uygulama satın almayı aktif hale getirdi.Artık Türkiye’deki kullanıcılar Google Play üzerinden Android cihazları için uygulama satın alabilecek.

Android kullanıcılarının Android Markete kavuşması çok uzun sürmüştü.Android Markete kavuştuktan sonra kısıtlamalar ve uygulama satın alamam gibi dertler de beraberinde gelmişti.Bu kadar çilenin ardından en sonunda Android Market’e yani Google Play’e tam anlamıyla kavuşmuş olduk.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Play’den Ücretli Android Uygulama Satın Alma Rehberi

Google ve hükümetimiz arasındaki anlaşmazlık, bizleri uzun süre ücretli uygulamalardan mahrum bıraktı. Ama artık, ücretli uygulamalar bizlerin de hizmetinde. Her nedense bu değişiklik, sessiz sedasız bir biçimde hayata geçirildi. Ne Google’dan, ne de farklı bir resmi kaynaktan konu hakkında bir açıklama gelmiş değil.

Google Play’den Nasıl Satın Alacaksınız?

Yeni adı Google Play olan Android Market’ten ücretsiz uygulama indirmek oldukça kolay. Yine uygulamayı seçiyorsunuz, kur diyorsunuz ve izinleri onaylıyorsunuz. İşte bu noktada ödeme yapabilmeniz içinkredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Bilgileri girdiğinizde Google, hesabınıza bağlı bir Vallet hesabı açıyor ve uygulamanız inmeye başlıyor…

Daha detaylı ve resimli olarak nasıl uygulama satın alacağınızı öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız…

Google Play’den Ücretli Android Uygulama Satın Alma Rehberi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir