HP Slate 2 Tablet Bilgisayar

Sponsorlu Bağlantılar

HP’den Yeni Slate Tablet

HP, yeni tablet bilgisayarını tanıttı.Bilindiği üzere HP tarafından WebOS işletim sistemi kullanan TouchPad isimli tabletlerin üretimine son verilmişti.Bunun adından HP tablet piyasası için tekrar kollarını sıvadı ve yeni tabletini tanıttı.Özellikle kurumsal pazar için geçen yıl ortaya çıkarılan Slate isimli tablet bilgisayarın yeni modelini geliştirdi.

WebOS işletim sisteminden vazgeçen HP, bu yeni tableti ile tekrar Windows işletim sistemine döndüğünün sinyalini de verdi.Geçen sene piyasaya sürülmüş olan Windows işletim sistemli Slate adlı tabletin yeni versiyonu olan Slate 2 tanıtıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Slate 2 yine Windows işletim sistemli olacak ve 1.5 GHz çalışma frekansına sahip Intel Z670 işlemcisini kullanacak.

8.9 inçlik kapasitif dokunmatik ekran, eski versiyonda olduğu gibi yine bir stylus kalem ile kullanılabilecek.

64GB mSata sürücü, 8.9″ N-Trig görüntü ara birimi üzerinden 1024×600 çözünürlüklü bir ekran çıkıyor. 699$’lık fiyatın içine Bluetooth klavye yuvası, siyah bir dış kap, 6 saatlik pil ömrü, video konferans için ön kamera ve fotoğraf çekebilmeniz için 3 MP’lik bir arka kamera dahil.

Yazma konusunda size yardımcı olması için bir stylus ve Swype klavye ile geliyor. Yeni ürün henüz piyasaya çıkmadı, Bu ayın sonlarında bekleniyor ancak eleştiriler çoktan dillendirildi bile. Örneğin işlemcinin zayıf olması bir dezavantaj.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir