Instagram’a Nasıl Fotoğraf Yüklenir?

Sponsorlu Bağlantılar

Nedir Bu Instagram?

Son zamanlarda daha sık duyulmaya başlanan Instagram, akıllı cep telefonu kullanıcılarına hizmet veren bir sosyal paylaşım ağıdır. Yalnız Instagram paylaşım ağını farklı kılan bir taraf var o da bu sosyal ağ da cihazınızla çektiğiniz fotoğrafları çeşitli efektler kullanarak paylaşıma açabilmeniz. Ancak Instagram’ı nasıl kullanacağım yada buraya nasıl fotoğraf yükleyebilirim derseniz buyrun anlatıma geçelim.

Öncelikle Instagram‘ı kısaca tarif etmek gerekirse akıllı telefonlar için geliştirilmiş fotoğraf paylaşma uygulaması olduğunu söyleyebiliriz.

Instagram’ın neden bu kadar çok tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasında çok havalı efektler ile resimlerinizi filtremeniz ve anında sosyal ağlarda paylaşmanızdır.Öyle ki çok sıradan fotoğrafları ile Instagram uygulaması ile çeşitli efektler vererek çok güzel fotoğraflara dönüştürebiliyorsunuz.

Fotoğraf Nasıl Yüklenir?

Şimdi bu uygulamaya nasıl fotoğraf yükleyeceğinizi anlatmadan önce aşağıdaki indirme linklerinden telefonunuza uygun olanı indiriniz;

iPhone İçin Instagram

Android İçin Instagram

Uygulamayı indirdikten sonra kaydolmayı unutmayın.Kaydolun ve hesabınızı açın.

Uygulamaq açıldıktan sonra seçenekler arasında Paylaş” (Share) bölümünü göreceksiniz.Bu seçeneğe tıkladığınız vakit yeni bir fotoğraf çekimi mi yapıp yoksa galeriden bir fotoğraf mı seçmeniz gerektiğini soracaktır.Buradan istediğiniz seçeneği kullanarak fotoğrafınızı Instagram’da açabilirsiniz.Daha sonra çeşitli efektleri vererek sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(2) Yorum

  gizem
  09 Mayıs 2015 - 21:52

  instagrama nsl fotoğraf yüklebilirim ?

  esoand
  01 Mayıs 2014 - 14:46

  Bilgisayardan giriosak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir