iOS 3.1.3 Kullanıcıları App Store’dan Uygulama İndiremeyecek

Sponsorlu Bağlantılar

Apple’dan Uygulama İndirmeye Engel

Eski sürümlere fazla destek vermemesi ile nam salan Apple yine yaptı yapacağını ve eski kullanıcılarını bir kenara attı.Eğer iPhone ve iPod Touch sahibi iseniz ve cihazınız iOS 3.1.3 işletim sistemi kullanıyor ise artık App Store üzerinden uygulama indiremeyeceksiniz.

Artık iOS 3.1.3‘e sahip iPhone ya da iPod Touch kullanıcıları App Store’u kısıtlı olarak kullanabilecek.Uygulama indiremeyecek olan kullanıcılar sadece uygulama güncelleyebilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Apple’ın destek platformunda ortaya çıkan bir durum, eğer bu cihazlardan birine sahipseniz, sahip olduğunuz uygulamaları güncelleyebildiğinizi ama yeni uygulamaları telefonunuzdan yükleyemediğinizi gösteriyor. Bu konuda tek bilinen çözüm ise bilgisayarda iTunes üzerinden uygulamaları indirip iOS cihaza senkronizasyon yoluyla atmak. Bu yolla yeni uygulamalar indirilip kurulabiliyor. Fakat telefon üzerinden kesinikle indirilmiyor.

Apple konu ile ilgili henüz resmi açıklama yapmadı ama bunun bir hatadan mı kaynaklandığı yoksa Apple’ın eski kullanıcıları unutmaya başladığını zaman gösterecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir