iOS ve Android İçin Google Sesli Mesajlaşma Uygulaması – Google Allo İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Sesli Asistan Özellikli Google Allo

Google tarafından I/O 2016 etkinliğinde yeni bir uygulama daha tanıtıldı. Görüntülü arama uygulaması Google Duo‘dan sonra yeni mesajlaşma uygulaması Google Allo da resmen duyuruldu.

Yepyeni özellikleri ve akıllı oluşu ile dikkat çeken Google Allo mesajlaşma uygulaması Google sesli asistanı olan Google Assistan ile birlikte geliyor. Özel stickerların yer aldığı Google Allo uygulaması diğer mesajlaşma uygulamalarında bulunan özelliklerin hepsini barındırıyor.

Google Allo uygulamasını kullanmak için telefon numaranız yada Google hesabınız ile giriş yapıyorsunuz. Google Allo uygulamasının içerisinde yer alan Google Asistan sayesinde sesli bir şekilde sorularınıza yanıt alabiliyorsunuz. Örneğin mesajlaşırken sesli olarak yakındaki kafeleri sorup cevap alabiliyorsunuz.

Google Allo

Yine mesajlaşırken Fenerbahçe‘nin son maçının kaç kaç bittiğini sırabiliyorsunuz. Yada Messi’nin en güzel gollerini sorduğunuzda size Messi gollerinin derlendiği bir YouTube videosu gönderiyor.

Google Allo uygulaması ile yaptığınız tüm sohbetler şifrelendiği için hiçbir güvenlik endişesi taşımıyorsunuz. Android ve iOS için Google Allo uygulaması duyuruldu.

Uygulama şuan için Android cihazlara ön kayıt yaptırılıyor ancak iOS için böyle bir durum söz konusu değil. Önümüzdeki günlerde Google Allo uygulamasını mağazalardan indirebileceksiniz.

Android için indir: Google Allo indir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir