iOS ve Android İçin Google’dan Görüntülü Arama Uygulaması – Google Duo İndir

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Video Arama Uygulaması

Google tarafından Android ve iOS sistemli mobil cihazlar için yeni bir görüntülü arama uygulaması tanıtıldı. Oldukça hızlı ve basit bir kullanıma sahip olan Google Duo isimli bu görüntülü arama uygulaması belkide piyasadaki görüntülü arama uygulamaları arasında en iyisi diyebiliriz.

Google Duo uygulaması ile telefon numaranızı kaydederek hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Google Duo uygulamasına ilk bakışta en güzel özelliğinin canlı ön izleme özelliği olduğunu görüyoruz. Google’un Knock Knock diye isimlendirdiği bu özellik sayesinde biri sizi görüntü aradığı zaman, daha telefona cevap vermeden arayanın videolu görüntüsünü ekranda görüyorsunuz. 

Google Duo

Google Duo uygulaması görüntülü aramaları da uçtan uca şifreleyerek güvenli hale getiriyor. Ayrıca video arama esnasında mobil ağdan Wifi ağına yada Wifi ağında mobil ağa geçişlerde görüşme devam ediyor. Android ve iOS cihazlar arasında bu uygulama ile görüntülü aramalar yapılabilecek.

 

Google Duo uygulaması Android cihazlar için mağaza üzerinden ön kayıta açılmış durumda. Önümüzde günlerde indirilmeye sunulacak olan uygulamayı yayınlanıca indirmek için siz de ön kayıt yaptırabilirsiniz. iOS cihazlar için ise ön kayıt imkanı bulunmuyor. Uygulama indirilmeye sunulunca yine buradan indirme linklerini sizinle paylaşıyor olacağız.

Güncelleme: 22.08.2016

Google Duo Yayımlandı! Hemen İndirin

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir