iPhone ve iPad İçin Facebook’ta Arkadaşlıktan Çıkaranları Gösteren Uygulama – Who Deleted Me on Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

iOS İçin Who Deleted Me on Facebook Uygulaması

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızda sizi Facebook’ta kimlerin sildiğini ve arkadaşlıktan çıkardığını bundan böyle görebileceksiniz. Bu işi yapan bazı tarayıcı tarzı yazılımlar bulunuyor ancak bunlar hem güvenilir olmadığı için hemde biraz karışık olduğu için tercih edilmiyor.

Ancak Android ve iOS için geliştirilen Who Deleted Me on Facebook uygulaması bu işi çok iyi yapıyor. Who Deleted Me on Facebook uygulaması ile iOS cihazlarınızda sizi kimlerin Facebook’ta arkadaşlıktan çıkardığını görebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu uygulama sizi arkadaşlıktan çıkaranları ve hesabını donduranları size gösteriyor.

Who Deleted Me on Facebook

Who Deleted Me on Facebook Kullanımı

Bu uygulamayı kullanmak da çok kolay. Uygulamayı iOS cihazınıza indirin ve Facebook hesabınızla giriş yapın. Uygulama erişim izni verdikten sonra; sizi arkadaş listesinden çıkaran/silen kişileri, yakın zamanda arkadaş olduklarınızı ve Facebook hesabını dondurma işlemini uygulayan arkadaşlarınızı görebileceksiniz.

Uygulamayı yüklemeden önce sizi silen arkadaşlarınız maalesef görünmüyor. Who Deleted Me on Facebook uygulamasına erişim izni verdikten sonra sizi silen kişileri görebilirsiniz.

iOS için indirin: Who Deleted Me on Facebook İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir