iPhone ve iPad İçin Pokemon Oyunu – Pokemon Shuffle İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Pokemon Shuffle iOS İçin Çıktı!

iPhone, iPad ve iPod touch cihazlar için 90’lı yılların en sevilen çizgi filmlerinden olan Pakemon’un oyunu yayımlandı. Nintendo 3DS platformunda uzun zamandır yer alan sevilen Pokemon oyunu en sonunda iOS cihazlar için de çıkış yaptı. Pokemon Shuffle oyunu iOS ile birlikte Android platformu için de çıktı.

Japonya’da çok fazla sevilen Pokemon çizgi filmi hala devam ediyor. Aynı zamanda Nintendo 3DS platformu üzerinde Pokemon Shuffle oyunu da büyük bir ilgi ile oynanıyor.

iOS için yayımlanan Pokemon Shuffle oyunu bir tür eşleştirme oyunu aslında. Üç yada daha fazla aynı pokemonu bir araya getiriyorsunuz. Ancak dikkat etmeniz gereken bunu çok hızlı bir şekilde yapmak. Ayrıca combolar ile düşmanlarınıza karşı kolay galibiyetler alabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılarrr

Pokemon Shuffle

Oyun ücretsiz olarak sunuluyor fakat oyun içi satın alma seçenekleri de bulunuyor. Satın alma seçenekleri ile oyunda kullanacağınız cevherleri satın alıyorsunuz. Oyunda ilerleyerek de cevher kazanabiliyorsunuz fakat bu çok zor.

iPhone ve iPad için Pokemon Shuffle oyunu şuan itibari ile sadece Japonya App Store’da yayınlanmış durumda. Mağaza ayarlarınızda bölge seçeneğini Japonya yaparak oyunu indirebilirsiniz. Yakında dünya genelinde App Store mağazalarda oyun yayınlanacak.

iOS için hemen ücretsiz indir: Pokemon Shuffle İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir