iPhone ve iPad İçin Trafik Cezası Öğrenme Uygulaması – CezaCepte İndir!

Sponsorlu Bağlantılar

iOS İçin CezaCepte Uygulaması

Araba sahipleri yedikleri cezaları iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarından öğrenebilecekler. iOS için geliştirilen CezaCepte uygulaması sayesinde haberiniz olmadan yediğiniz trafik cezaları anından haberiniz olacak. Farkında olmadan yediğiniz ve faize giren cezalara bu uygulama sayesinde son verebileceksiniz.

Kırmızı ışıkta geçmeniz, park cezası yemeniz yada diğer trafik cezalarından birini yemeniz halinde bazen haberiniz olmayabiliyor. Ve yediğiniz trafik cezası faize binerek katlanmaya başlıyor. Ancak CezaCepte uygulaması sizi yediğiniz cezaları bildiriyor ve cezalar faize girmeden sizi uyarıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

cezacepte ios

Bu uygulama sadece trafik cezalarını değil aynı zamanda Motorlu Taşıtlar Verginiz (MTV),  Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ve Otomatik Geçiş Sistemi (OGS) gişelerinden bakiyesiz geçişleriniz de size anında bildiriyor.  Ve cezalarınız faize düşmeden ödemiş oluyorsunuz.  Ödemediğiniz trafik cezalarınızı belirli aralıklarla ve faize girmeden hemen önce size hatırlatıyor.

CezaCepte Uygulaması Tanıtım Videosu

CezaCepte Uygulamasının Kullanımı

CezaCepte uygulamasını iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınız için AppStore’dan indirdikten sonra plakanızı, TC kimlik no ve araç tescil tarihinizi girmeniz geriyorsunuz. Hepsi bu kadar. Geriye kalan her şeyi CezaCepte uygulaması yapıyor.

Aracınız ile ilgili tüm ödemeler, ödeme tarihinden önce ve sonra belirli aralıklarla akıllı telefonunuza gönderiliyor ve faize girmeden hemen önce size hatırlatıyor. Buna ek olarak geçmiş ödemelerinizi de CezaCepte uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz.

iOS için hemen indir: CezaCepte indir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir